İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Youtube Premium Apk indir 2020 (KESİN iOS ve Android)

Youtube Premium Apk indir 2020 (KESİN iOS ve Android)

Youtube Premium Apk İndir 2020

Youtube Premium Apk 2020 indir uygulaması yeni yıla girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde yayımlanış bulunmaktadır. Youtube Premium uygulaması bildiğiniz üzere 2019 yılında YouTube tarafından geliştirilmiş ve yıllardır kullanıcıların serzenişte bulunduğu birçok konuyu çözmüş ve müşteri memnuniyetini tavan yaptırmıştır.

Fakat her iyi şeyin bir bedeli vardır bu uygulama ne yazık ki ücretli hale gelmiştir, aslında ücretsiz olsa idi hepimiz açısından çok daha iyi olacaktı fakat kendilerinin reklam politikaları gereği zarara uğrayacağıda bir gerçektir. Bu yüzden premium üyelik getirilmiş ve aylık cüzi bir miktar karşılığında bu uygulamadan faydalanabilmektesiniz.

Youtube Premium Özellikleri 2020

 • Tamamen “0” sıfır reklam
 • Arka Planda Müzik veya Video izleyip ve dinleme
 • Arka Planda Video Playlist Oluşturma
 • Abone Olduğunuz kanala ait paylaşılan videoları otomatik indirme
 • Dilediğiniz videoyu indirme

Youtube Premium Ücretleri 2020 (Ne Kadar ?)

 • Bir Kişilik Kişiye Özel abonelik Ücreti : 16,99-TL
 • 5 kişiye paylaşımlı paket (Aile Paketi): 25,99-TL
 • Sadece YouTube Müzik Premium abonelik paketi (Kişiye Özel): 13,99-TL
 • Sadece YouTube Müzik Premium abonelik(Aile Dahil): 20,99-TL

Youtube Premium Apk indir 2020

İşte yukarıda belirtilen bütün detayların haricinde size ücretsiz kesin olarak indirebileceğiniz dilerseniz bireysel dilerseniz aile uygulamasını seçebileceğiniz Premium Apk İndir 2020 uygulamasını sizler için paylaşmış bulunmaktayız. Bu APK uygulaması sayesinde tek kuruş ödemeden ve istediğiniz anda kurup istediğiniz anda kaldırabileceğiniz bir yama yazılım kullanacaksınız.

Ayrca apk indir sayesinde her ay belli bir ücret ödeme külfetindende kurtulmuş olacaksınız bu durum için hemen sitemizdeki adımları takip etmelsiniz. Youtube Premium Apk geliştiricisi tarafından kodlanmış olan bu uygulama yüzlerce kullanıcı tarafından test edilmiş ve herhangi bir soruna rastlanmamıştır. Sizde uygulamayı kullanarak deneyimlerinizi bize yorum olarak yazarsanız siz ve sizden sonraki kullanıcılar tarafından tecrübe edinilmiş olunacaktır.

DOWNLOAD (İNDİRME LİNKİ ) : TIKLAYINIZ

Youtube Premium Apk 2020 Kurulumu

Öncelikle telefonunuzun ayarlarından diğer kaynaklardan indirilen uygulamalara izin vermeniz gerekmektedir bu işlem en önemli kısımdır. Bu işlemi yaptıktan sonra linkteki uygulamayı indiriyoruz.

Çıkan pencereye Accept(Kabul ederek) devam ediyoruz ve bir kaç saniye bekledikten sonra otomatik kurulum tamamlanmış olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Bein Sports M3u iptv linkleri incelemek ister misiniz ?
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Merhaba link ye yotube premium yok sporty APK var kontrol edermisin