1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. WhatsApp Plus APK İndir 2020 (GÜNCEL iOS ve Android)

WhatsApp Plus APK İndir 2020 (GÜNCEL iOS ve Android)

Whatsapp plus apk indir

WhatsApp Plus APK İndir işlemi ile artık sizde whatsapp uygulamasının müthiş özelliklerinden faydalanacaksınız iddia ediyoruz eğer bu uygulama ücretli olsaydı satış rekorları kırardı çünkü bu apk dosyasında aradığınız bütün özellikler mevcut diyebiliriz.

Günümüzde Whatsapp uygulamasını kullanan iOS ve Android işletim sistemine ait cihaz sayısı 1 milyarı aşmış durumdadır hal böyle olunca whatsapp uygulamasının bazı gizlilik kuralları ihlal ediliyor olabilir. Mesela çevrimiçi durumundayken kimsenin görmemesini istediğimiz gibi, veya karşıdakine yazıyor isek bu durumu farketmemesini istediğimiz gibi.

WhatsApp Plus APK İndir 2020 versiyonu bir önceki senelere göre daha geliştirilmiş özelliklere sahiptir ayrıca indir işleminde hiçbir sorun yok ve uygulama esksiksiz çalışmaktadır.

WhatsApp Plus APK ÖZELLİKLERİ

  • Mavi Tik Özelliğini Kapatabilirsiniz
  • Çift Tık(İletildi) Özelliğini Kapatabilirsiniz
  • Yazıyor… ibaresini kaldırabilirsiniz. (Karşı tarafa yazdığınız andaki ileti)
  • Video ve Resim Galerilerini Görüntü ve Boyut kaybı olmadan gönderme
  • Songörülme özelliğini çevrimiçi olsanız dahi gizleme
  • Dilediğiniz temayı kullanma hatta kişiselleştirme

WhatsApp Profile Bakanları Gösterme

WhatsApp Plus APK indirip kurduktan sonra artık bu özellikten sizde faydalanacaksınız. Profilnize birisi baktığı anda size bildirim gelecektir hatta bu özelliğin gelişmiş versiyonu olarak rehberinizde kayıtlı olan arkadaşlarınız çevrimiçi olduğu anda dahi size bildirim gelecektir. Bu işlem için WhatsApp Plus’a girip ayarlar menüsünden “Kişi Çevrimiçi Bildirimlerini Göster” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

WhatsApp Plus APK Kurulum

Aşağıda belirttiğimiz linklerden .apk dosyasını indirdikten sonra telefonunuzda whatsapp uygulamasını kaldırın telefonunuz android işletim sistemine ait ise eğer telefonunuzun içindeki WhatsApp klasörünüde silmenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı kaldırmadan kesinlikle üstüne kurmaya çalışmayınız. NOT : Bütün Whatsapp geçmişinizin yedeğini alınız her ihtimale karşı.

WhatsApp Plus APK İndir 2020 (GÜNCEL LİNK)

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

 

Yazımızı beğendi iseniz yorum yazarak destek olabilirsiniz veya bir önceki yazımız olan Spofity Premium Apk İndir yazısını inceleyebilirsiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Vatsap pıusu yükləyə bilmirəm