1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. Vodafone Bayilik Başvurusu ve Şartları 2020 (Güncel Şartlar)

Vodafone Bayilik Başvurusu ve Şartları 2020 (Güncel Şartlar)

Vodafone Bayilik Başvurusu ve Şartları

Vodafone Bayilik Başvurusu ve Şartları son zamanların en güncel konuları arasındadır, çünkü vodafone mobil iletişim konusunda 2020 yılında piyasaya daha çok hükmetmeye başlamış ve bir çok yatırımcının ilgi odağı haline gelmiştir. Vodafone Bayilik almak çok zor şartlara tabi olmamakla birlikte kazancı oldukça iyi durumdadır.

2020 Vodafone Bayilik Şartları geçtiğimiz yıllar ile benzer şartları taşımaktadır fakat bazı düzenlemeler gelmiştir. Girişimcilik konusunda ciddi düşünülebilecek firmalar arasında olan Vodafone bu konuda çok ilgi görmekte ve rakiplerini bu konuda geçmiş durumdadır.

Vodafone Hakkında Bilgi

Vodafone sadece ülkemizde değil dünya üzerinde birçok ülkede faaliyet gösteren global bir firmadır, aynı zamanda Türkiyede 20 Milyon abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda yaptığı kampanyalar ile abonelik artışı konusunda ciddi bir ilerleme göstermektedir.

Vodafone Bayilik Yatırımı Yapılmalı mı ?

Sorunuza soru ile cevap vermek istiyorm. Herşeyden önce şunu düşünmekte fayda var Vodafone gibi kurumsal bir firmanın Ülkemizde ki Mobil Hat kullanıcılarının 1/3 lük kısmına yani 20 milyon kişiye hizmet vermesi sizcede büyük bir müşteri potansiyeline işaret etmez mi ?

Aynı zamanda gelişime açık olan bu firma her an yeni kampanyalar ile kendisine müşteri çekmektedir, kampanyaları sürekli güncel ve müşteriyi etkilemktedir. Reklam konusunda ise belki en çok reklam veren firma diyebiliriz yani sizin ana firmanız sürekli reklam verecek ve sizde sürekli yeni müşteriler edineceksiniz.

Vodafone Bayilik Başvurusu ve Şartları 2020

  • Ticari bir engel bulunmaması.
  • Etkili iletişime sahip olmanız.
  • Gelişime açık ve ticari konuda tecrübeniz olması.
  • 30.000-TL(Otuzbintürklirası) kadar bir sermayeniz olması.
  • Kiralayacağınız veya alacağınız taşınmazın metrekaresinin 200 metre kare ve üstünde olması.
  • Bayiliğin konumu

Yukarıda saydığımız maddeler tamamen editörlerimiz tarafından araştırılmış ve herhangi bir resmiyet taşımamaktadır. 

Vodafone Bayilik Açma Maliyeti

Vodafoneden Bayilik Almanın maliyeti tahmin ettiğinizden daha uygundur fakat tek tip bayiliği yoktur. Store ve normal bayilik tipi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır normal bir bayiliğin maliyeti sizlere 30.000-TL civarı bir rakama gelmekte iken bir Vodafone Store Bayiliği açmanın fiyatı ise belki 500.000-TL kadar rakamlara çıkmaktadır. Sizlere tavsiyemiz öncelikle işi öğrenmek firmayı tanımak adına normal bayilik sistemi ile açmanızdır.

Not : Yeni İş Fikirleri arıyorsanız ilgili kategorimizi muhakkak ziyaret ediniz.

Yorum Yap

Yorum Yap