1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Turbobit Premium Link Generator Siteleri

Turbobit Premium Link Generator Siteleri

Turbobit-Premium-Link-Siteleri

Sizlerde her türlü download işleminizi hızlıca yapmak istersiniz Turbobit Premium Link Generator Siteleri sizler için devreye girecek ve adeta sizlere mucizevi bir hızda indirme(download) olanağı sağlayacaktır. Yazımızda Turbobit Premium Link Generator Sitelerin tanımlarını yaptık sitelerin tanımlarını okumanız size büyük bir avantaj sağlayacaktır muhakkak sitelerin açıklamalarını gözden geçirin.

Turbobit ülkemizde en çok kullanılan liderlerden birisidir. Turbobit linklerinden indirme yaparken saatte 1 defa indiriliyor. Sizlere uzun uğraşlar sonucu Premium linkleri bulacağınız generatör sitelerini derledik işte Turbobit Premium Generator siteleri. Eğer bu yazı hoşunuza gitmedi ise Anasayfamıza muhakkak uğrayın.

Turbobit Premium Link Generator Siteleri ( Güncel Liste )

 1. Premium Leech: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Siteye giriş yaptıktan sonra boş kutuya linkinizi yapıştırın. Sözleşmeyi kabul ederek Generate Premium Links butonuna tıklayın. Açılan sayfada mavi olarak yazılı olan linkin üzerine tıklayın. Reklamları geçip indirmeye başlayın. Premium siteler içinde en bilindik ve en çok kullanılan indirme programıdır. Hızlı olması, reklam içermemesi ve açıldığı günden bu yana kesintisiz hizmet vermesi bu sitenin en büyük avantajıdır. 
 2. My-Debrid: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Bu site Türkçe bir sitedir. Siteye girdiğinizde sağ üstteki işreti tıklayıp önce siteye kayıt olun. Kayıt sonrası siteye giriş yapın. İndirmek istediğiniz linki sol tarafta yer alan My- Debrid kısmındaki kutuya yapıştırıp çevir butonuna tıklayın. Biraz bekledikten sonra sayfayı yenileyin. İndirmek istediğiniz linkin yanına gelen yeşil indir butonuna tıklayın. Son olarak karşınıza çıkan reklamı geçerek indirmeye başlayın.
 3. TurkDown Cbox: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Bu sitemizde bir Türk sitesi olup direk kayıt butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra siteye giriş yaparak link kontrol butonuna tıklayıp linkinizi buraya yapıştırın. Linkiniz çevrilince üzerine tıklayıp reklamı geçerek indirmeye başlayabilirsiniz. 
 4. Leech1s Cbox: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Bu site yabancı bir sitedir. Kayıt olmak için Register yazan yere tıklayın. Siteden faydalanmak için kayıt olmanız gerekir. Kayıt işleminden sonra hesabınıza giriş yapıp Link Checker yazan yere linkinizi yazın. Belirlenen kodu kopyalayıp Chat kısmına yapıştırın. Linkiniz çevrildiğinde üzerine tıklayıp indirme işlemine başlayın. 
 5. Alemdar Leech Cbox (Yeni): Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Register yazan yere tıklayarak siteye üye olun. Sitedeki ses ikonunun üstündeki name kısmına kullanıcı adınızı yazın. Login kısmına da şifrenizi girip siteye giriş yapın. Linkinizi Checker yazan yere tıklayın. Linkinizi gelen kutuya tıklayarak yapıştırın. Check link butonuna tıklayın. Alt bölümde yer alan Click to Get BBcode kırmızı bir butona tıklayın. Gelen kutucuğun içindeki yazıları kopyalayın. Ana sayfaya tekrar dönüp kopyaladığınız yazıyı mesaj olarak yollayın. Linkiniz bir bot tarafından çevrilecektir. Gelen linke tıklayıp reklamları geçerek indirme işlemini tamamlayın.
 6. Leech All (Yeni): Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Boş kutuya linkinizi yapıştırıp dowland butonuna tıklayın. İndirmek istediğiniz dosya ismi ekranda görülür. İsmin üzerine tıklayıp 10 saniye bekleyin. Get link butonuna basarak reklamı geçip indirme işlemini tamamlayın. Bu siteden sadece günlük 1 GB veri indirebilirsiniz. Modem resetleme yaparak ve ip değişimi yaparak bu uygulamayı sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Sınırsız ve hızlı bir indirme yapabilirsiniz. Yüksek hızda indirme özelliğine sahip Leech All iyi bir çevirici programdır. İndirme yapmak için yükleme linkini put your link here yazan yere yapıştırmanız yeterlidir. 
 7. Premium Zen (Yeni): Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Boş kutu içine linkinizi yapıştırıp şartları kabul edin ve dönüştür sekmesine tıklayın. İndirmek istediğiniz dosya ismi ekrana geldiği zaman üzerine tıklayıp 5-10 saniye kadar bekleyin. Reklamların altında yer alan get link butonuna tıklayın. Sitede linkiniz oluşturulmaya başlar. Biraz bekledikten sonra sayfada continue butonuna tıklayın. Reklamları geçip indirme işlemini sonlandırın. 
 8. Fakirdebrid: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Premium indirme konusunda çok hızlı olan bu site kullanıcısına birçok yenilik sunmaktadır. Tek eksik özelliği sınırsız olmamasıdır. Kullanıcılarına 800 MB indirme kotası konulmuştur. Bu programı da modem resetleme ve ip değiştirme ile sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. 
 9. Prem Link: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Prem link çok geniş bir indirme ağına sahiptir.  60 farklı dosyayı indirebilirsiniz. En hızlı indirme sitesi olarak dikkat çeken sitede üyelikler ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki şekilde gerçekleşir. Ücretsiz olarak üye olduğunuzda siteden 20 GB veri indirebilirsiniz. Alan kapasiteniz doldukça ip değiştirerek farklı üyelikler alarak hizmetin devamlılığını sağlayabilirsiniz. 
 10. Coco Leech: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Coco Leech bir çeviri sitesidir. Yaygın olarak kullanılan bir dosya paylaşım servisinden indirme yapılır. Bu sitenin toplu indirme özelliği bulunur. VIP Membership sayfasında bulunan kutucuğa girilen linkleri toplu indirebilirsiniz. Aynı anda en fazla 5 link kullanabilirsiniz.
 11. Türk Leech:  Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Türkçe bir Premium indirme sitesidir. Türk kullanıcılar arasında yaygın ve popüler bir uygulamadır. VPN veya Proxy kullanılmadığı, UP/DOWN server ya da çoklu hesap oluşturulmadığı sürece Türk Leech sitesi herhangi bir kısıtlama yapılmaz.  Aynı linkin 3 kere gönderilmesi ve bir indirme bitmeden ikinci indirmeye geçilmesi durumunda kullanıcılara müdahale edilir. 
 12. Get4 All: Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Türk Leech benzeri bir Premium link generatordur. En fazla 5 indirmeye izin verir.  İndirme sayısı 5’i geçtiğinde ücret istenir. Fakat VPN ve Proxy sunucularının arkasına gizlenildiğinde hizmet tekrar ücretsiz hale gelir. 5 link sınırlamasının dışında herhangi bir kısıtlaması yoktur. VPN ve Proxy değiştirilmeden dahi 24 saat arayla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Çok teşekkürler çalışıyor linkler