İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Spotify Premium Apk İndir 2020 (ÜCRETSİZ iOS ve Android)

Spotify Premium Apk İndir 2020 (ÜCRETSİZ iOS ve Android)

Spotify Premium Apk İndir

Ücretli bir uygulama olmasına rağmen Spotify Premium Apk İndir 2020 ile ilgili bir çok konu başlığı görebilirsiniz ancak en güvenilir kaynak olarak sizlere sitemizden bu hizmeti vermenin gururu içerisindeyiz.

iOS ve Android işletim sistemlerinde bu uygulama sayesinde sizlerde premium özellik sayesinde istediğiniz müziği dilediğiniz anda çok az bir internet harcaması yaparak dinleyebilirsiniz.

Spotify Nedir?

Spotify uygulaması Android platformunda oldukça bilinen popüler uygulamalardan birisidir. Spotify için kısaca müzik dinleme uygulaması diyebiliriz. Beğendiğiniz ve takip ettiğiniz sanatçıların istediğiniz albümüne bu program ile anında ulaşıp dinleyebilirsiniz.  Sanatçıların yeni çıkarmış olduğu şarkıları birçok kişiden önce bu programla dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium APK Özellikleri

35 milyondan fazla şarkıya sınırsız yüksek kaliteli dinleme erişimine Spotify Premium 2020 ile sahip olabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmasa da müzik dinleyebilirsiniz. Araya giren can sıkıcı reklamlar olmadan müzik dinleyebilirsiniz. Sınırsız şarkı atlayabilirsiniz. İstediğiniz şarkıcının şarkısını ve albümünü kaydedebilirsiniz. Bu programla dilediğiniz şarkıyı sırayla dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium Mod APK Nasıl Kurulur?

İndirme linki “APK İNDİR” görseline tıklayıp programı indirin. Spotify Premium Mod APK programını kurmadan önce Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklara izin vermelisiniz. İndirilenler klasörüne girin ve indirdiğiniz Spotify Premium APK dosyasını açarak kurulum yapın. Daha sonra hesabınızla giriş yapın. Artık sizde bir Spotify Premium sahibi oldunuz demektir.

Spotify Premium Apk 8.5.24.762 – Eylül 2019 Spotify Ltd. isimli şirket tarafından geliştirilen ve Google Play de yayınlanan dünyanın en popüler Android müzik uygulamasıdır. Spotify Premium 2020 ile kendinize özel müzik listeleri oluşturup reklamsız bir biçimde oluşturduğunuz müzikleri dinleyebilirsiniz. İstediğiniz şarkıyı listeden seçemezsiniz. Tekrar oynat gibi birçok özellik kapalıdır. Fakat Premium mod üyelerine bu iki özellik açıktır. İndirme modu sürümü şimdiye kadar hiç yayımlandı.

Spotify Premium Özellikleri

Spotify Premium Apk 2020 hesabı şu özelliklere sahiptir:

– Spotify Bağlantısı Açık

– Görsel reklamlar engellendi

– Sesli reklamlar engellendi

– Müzik arama açıldı

– Karışık çalma özelliği aktif

– İstediğin şarkıyı seçip açma

– En yüksek kalitede dinleme aktif

– Tekrar oynat açık

– İndirme modu çalışmıyor

Premium kullanıcılar her üç cihazda 3333 şarkı indirebilir ( toplam 9999 ). Cihazınız 30 günde bir kez çevrimiçi olduğu sürece, indirdiğiniz şarkılar web bağlantınız olmasa da dinleyebilirsiniz. Ücretsiz dinleyiciler sadece 160Kbps’de müzik dinleyebilirler. Premium abonelerin CD kalitesinden 320Kbps’ye kadar müzik dinleyebilirler.  Spotify Premium’da istediğiniz kadar şarkıyı atlayabilirsiniz.

İndirme Linki (Download)

TIKLAYARAK indirebilirsiniz (Yorum yazarak destek olmayı unutmayınız)

 

 

Spotify Premium’u Nasıl İptal Edilir?

Premium aboneliğini Spotify web portalı üzerinden iptal edebilirsiniz. Ödemelerinizi mobil veya akıllı TV uygulamalarından birini kullanarak durduramazsınız. Aboneliğinizi iptal etmek için, aşağıdaki talimatları izleyin:

  • com/tr/account adresine gidin ve giriş bilgilerinizi yazın.
  • Ekranın sol tarafındaki panelde Abonelik bölümüne tıklayın.
  • Aile için Premium’un altında, Değiştir veya İptal‘i tıklayın.
  • Bir sonraki ekranda Premium’u İptal Et seçeneğini tıklayın.
  • Onay ekranında Tamam diyerek iptal işleminizi sonlandırın.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)