İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Ekonomi
 3. Sınırsız Sanal Kart Veren Bankalar 2020

Sınırsız Sanal Kart Veren Bankalar 2020

sınırsız sanal kart veren bankalar

Sanal Kart ; Kredi kartı ile yapabildiğiniz tüm işlemleri yapacağınız fakat gerçekte(fiziken) olmayan kart türüne denir, Sınırsız Sanal Kart Veren Bankalar dolayısıyla kredi kartınızın olduğu banka olması gerekmektedir. Yani Kredi Kartınız yoksa eğer Sanal Kart almanız pekte mümkün görünmemektedir.

2020 yılında ise tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi sanal kart uygulaması devam etmektedir. Sizde sınırsız sanal kart talebini nasıl oluşturacağınız ve nasıl alacağınız konusunu merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

İşlem öncesinde mevcut kredi kartı limitinizi arttırabildiğiniz kadar arttırın daha sonra Sanal kart oluşturmak için çalıştığınız bankanın müşteri hizmetleri veya internet bankacılığı hizmetinden iletişim kurup ve “0” limiti olan bir sanal kart oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz sanal kartın limiti daha sonra sizin tarafınızdan belirlenecektir yani bu limit aslında sınırsız olmayıp sizin kredi kartınız ile eş değer bir çizgi halinde olacaktır.

Birden Fazla Sanal Kart Alabilir Miyim

Maalesef her kredi kartınıza bir adet sanal kart oluşturabilirsiniz, fakat aynı bankadan birden fazla kredi kartınız varsa mesela vakıfbanktan 2 tane kredi kartınız varsa bunların her birine ayrı ayrı sanal kart oluşturmanız mümkün, ancak bir adet kredi kartına birden fazla sanal kart oluşturmak mümkün değildir.

Sınırsız Sanal Kart Veren Bankalar 2020

Listemiz güncel olup sürekli takip edilmektedir, işte son hali aşağıdadır.

 • Akbank
 • TEB
 • VakıfBank
 • Ziraat Bankası
 • Kuveyt Türk
 • İŞ Bankası
 • Deniz Bankası
 • Alternatif Bank

Ziraat Bankası Sanal Kart Oluşturma

Ziraat bankası sanal kart oluşturma işlemi sadece müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır. İnternet bankacılığı veya Şubelerden böyle bir işlem mümkün görülmemektedir. 0850 220 00 00 müşteri hizmetlerini aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanıp işleminizi ilettiğiniz takdirde Ziraat Bankası Sanal Kart Oluşturma işlemi gerçekleşecektir.

Akbank Sanal Kart Oluşturma

Akbank Sanal Kart uygulamasında ilklere imza atmış banka diyebiliriz, o yüzden kendini bu konuda geliştirmiş ve bayrağı ileri taşımıştır. Bir çok bankanın sadece müşteri hizmetlerinden sanal kart oluşturulurken Akbankta durum farklı, isterseniz İnternet bankacılığından isterseniz şubeden veya müşteri hizmetlerinden akbank sanal kart oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İçerik konusunda kaynak : Kredi Destek

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Deniz bank ve kuveyt artık sınırsız vermiyor.