İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Genel
 3. Sevgililer Günü İçin Ne Hediye Alınabilir?
Trendlerdeki Yazı

Sevgililer Günü İçin Ne Hediye Alınabilir?

sevgililer-günündew-ne-hediye-alınır

Sevgililer Günü Anlamlı Hediyeler

Sevgililer gününde sevgilinize çok farklı ve şaşırtıcı hediyeler vererek sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Alışılmış sıradan hediyeler yerine şaşırtıcı ve farklı hediyelerle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sıra dışı, farklı ve anlamlı hediyeler ile 14 Şubat sevgililer gününü unutulmaz bir gün olarak tarihe geçirebilirsiniz. Sevgililer günü ve özel günlerde Hediye Fikirleri en büyük sorundur. Sizin bu sorununuza birazda olsa katkı sağlamayı düşünüyoruz.

Sevgililer Gününe Özel Farklı Hediyeler

Sevgililer gününde sevgilinize farklı ve çok anlamlı hediye edebileceğiniz ürünler şunlardır:

 1. Kalpli kutu
 2. Sevgilinizle birlikte çekilmiş fotoğraflardan oluşturulmuş fotoğraf albümü
 3. Sevgilinizin ve sizin fotoğrafı bulunan kupa bardak
 4. Sevgilinizin ve sizin fotoğrafı bulunan kol saati
 5. Fotoğraflı kar küresi
 6. Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz zamanların yazıya dökülerek kitap oluşturulması
 7. Fotoğraf baskılı mum
 8. Yastığa sevgilinizin fotoğraf baskısı
 9. Sevgililer günü için patlayan kutu
 10. Aşk dolu sözler içeren özel kutu

Sevgiler gününde bu farklı ve anlamlı hediyeler ile sevgilinizi şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz.

Kalpli Kutu

Kırmızı renkte ve kalp içinden kalp kutular sevgililer gününde sevgilinize hediye edebileceğiniz farklı ve anlamlı hediyeler arasında yer almaktadır. Sevgililer günü anlamlı hediyeler Bu kırmızı renge sahip kalpli her kutunun içinden bir kutu çıkmaktadır. Bu renkli ve kalpli kutulara sevgilinizin ve sizin fotoğraflarını koyarak sevgilinize çok farklı ve anlamlı hediye verebilirsiniz.

Kupa Bardak

Sevgilinizin ve sizin fotoğrafı bulunan kupa bardak kişiye özel tasarlanmış olan hediyeler arasında yer almaktadır. Sevdiğinizle birlikte fotoğrafınızı kupa bardak üzerine bastırabilir, dilerseniz sevgililer gününe özel tasarımlar ile hediye edebilirsiniz. Özelliği sayesinde içine sıcak su ya da sıcak içecek konulduğu zaman fotoğraf gözükmektedir. Sevgililer gününde sevgilinize sevgiliniz ile birlikte olan fotoğraflı bir kupa bardak hediye ederek bu özel ve anlamlı günü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Mum

Mumlar eskiden her ne kadar aydınlatma amacıyla kullanılmış olsa da günümüzde artık hediye ve dekoratif amacıyla da kullanılmaktadır. Sevgiler gününe özel olarak tasarım yaptıracağınız mumda sevgilinizin fotoğrafını muma bastırarak çok özel ve şık bir hediye yaratabilirsiniz.

Kalp şeklindeki kutu içeresinde aşk dolu sözler bulunmaktadır. Bu anlamlı kuyuyu sevgililer gününde sevgilinize hediye edebilirsiniz. Farklı ve sıra dışı olan aşk dolu söz kutusu romantik bir hediye olmakla birlikte içinde bulunan sözler ile çok anlamlı bir hediyedir.

Yorum Yap

Yorum Yap