1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri
 3. Satış Ortaklığı Veren Siteler 2020 (Güvenilir)

Satış Ortaklığı Veren Siteler 2020 (Güvenilir)

Satış Ortaklığı Veren Siteler 2020

Satış ortaklığı veren siteler arasında en çok bilinen firmalar yabancılara ait firmalardır, Türk firmalar bu konuda biraz geride kalmıştır. Fakat yabancı firmaların Türkçe dil desteği ve hizmeti mevcut olduğu için çok zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Sizlere En güvenilir firmaları sıralayacağız.

Satış Ortaklığı Nedir, Nasıl Yapılır, Ne İşe Yarar ?

Öncelikle bir işe girmeden önce o işi tanımak ve en ince ayrıntısına kadar bilmek gerekir. Satış Ortaklığı işi son yıllarda oldukça revaçta olan ve tutulan bir sistemdir ve kazanırken aynı zamanda kazandırmayı hedefler. Örneğin; Sizin bir berberiniz var ve Ahmet adında bir çalışanınız mevcut, siz Ahmetin getirdiği traş olmak isteyen her müşteri için Ahmete belli bir oranda komisyon ödersiniz. Basit anlatımıyla Ahmet sizin için müşteri toplar ve komisyon alır.

Satış ortaklığının nasıl yapıldığı ise oldukça basittir sizler için yayımlayacağımız listede uzun uzun bakıp ayrıntılarını okuyarak satış ortaklığı işine hemen başlayabilirsiniz. Fakat şunu unutmamak gerekir öyle ilk günden kazanmak o kadar kolay değildir. Satış ortaklığı üzerinden para kazanmak uzun zaman ve belli bir emek istemektedir.

 

Satış Ortaklığı Veren Siteler 2020

 • Adsense

Özellikle Web Site veya Youtube kanalınız varsa Adsense’den ciddi oranda para kazanmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken şey Adsense Bağlantısı tıklayarak sitenizi veya kanalınızın başvursunu yapmak. Adsense Google ait bir firmadır ve bu firmaya her site veya her kanal kabul edilmez. Önce başvurunuz incelenir uygun görülürse kabul edilip reklam yayınına başlarsınız.

 • ClickBank

Clickbank bir ara oldukça popüler olan bir satış ortaklığı sistemiydi son günlerde popülerliği düşsede hala bu piyasanın en iyilerindendir. İnternet Üzerinden yazıdğınız Kitap, Makale veya herhangi bir ürünü satmanıza olanak sağlayan bir sistemdir.

 • Amazon Associates
 • SemRush
 • Turhost
 • Banggood

Çin kökenli bir e-ticaret sitesi olmakla beraber güzel gelirler sağlayabileceğiniz bir satış ortaklığı sistemidir.

 • Booking
 • GittiGidiyor

Gittigidiyor sadece bir alışveriş sitesinden ibaret değildir. Aynı zamanda kullanıcılarına satış ortaklığı imkanı sunmaktadır. Siz Ürün sattıracaksınız gittigidiyor siz komisyonunuzu verecektir, komisyon oranları ile alakalı gerekli bilgilieri Gittigidiyor satış ortaklığı sitesinden bulabilirsiniz.

 • Amazon
 • AliBaba
 • SanalPazar

Sanalpazar son yıllarda çıkan ve oldukça tutan bir sistemdir, mantığı tıpkı gittigidiyor gibi olan fakat komisyon oranlarında ciddi bir artış veren sistedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. GittiGidiyor satış ortaklığı link eski herkes aynı link vermiş ama aktif değil. indirimco siteme GittiGidiyor yada hepsi burada satış ortaklığı nasıl alırım?