İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun
 3. PUBG Mobile UC Hilesi 2020

PUBG Mobile UC Hilesi 2020

pubg-uc-hilesi

Pubg mobile uc hilesi 2020 harika oyun için geliştirilen muhteşem bir hiledir. Popüler oyunlardan birisi olan Pubg mobile oyunu için hileler geliştirilerek oyun içerisinde Uc para birimini eklemek mümkün olabilmektedir. Pubg mobile hilesinde sistem, popüler oyunun kullanıcılarına hesaplarından ulaşarak uc gönderimi yapmaktadır. Pubg hilesinin kullanılması oldukça basittir. Öncelikle siteye girerek karşınıza çıkacak olan ekranda uc ve bp miktarlarını ayarlayarak butonu seçmelisiniz.

Butona tıkladıktan sonra kullanıcı adınızı ve gönderimi yapmak istediğiniz platformu seçerek işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu konudaki en önemli konu oyunu oynadığınız platformu doğru seçebilmektir. Siz gönderim sırasında Pubg mobile hilesi kullanıcı adınızı bulup uc miktarlarını hesaplar. Bu işlem tamamlandığında sistem sizden doğrulama istemektedir. Hileyi ilk kez kullanıyorsanız telefon doğrulaması gerekmektedir.

Pubg Mobile UC Hilesi Riskli midir?

Sistem oyundaki kullanıcıların hesaplarını kayıt altına almadan çalışmaktadır. Güvenli bir sistemle çalışan oyun hilesinde özenle çalışan bir yapı vardır. Oyunu oynayan kullanıcılar için harika bir seçenek olan Pubg mobile hilesi oldukça tercih edilmektedir. Oyundaki gerekli olan özel kostümlere ve değerli eşyalara sahip olmak için UC para birimine ihtiyaç vardır.

Bu UC paralarına sahip olmak için bu hileler uygulanmaktadır. Oyuncular için harika bir fırsat olan Pubg hilesi göründüğünden daha güzeldir. Oyunda hile programını kullanmak ve oyundaki rekabeti değiştirmek mümkündür.

Dünyaca ünlü bir yazılım şirketinin tasarlamış olduğu bu yeni hile şuanda pek çok oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Pubg mobile UC hilesi 2020 bir para hilesidir. UC parası varmış gibi gösterilmektedir. İşe yarayan bu yöntemle kullanıcılar istediği tüm özelliklere sahip olabilmektedir. Bu sayede oyun daha eğlenceli hale gelmektedir.

Oyun içerisindeki en iyi kostümlere ve en iyi parçalara sahip olmak isteyen kullanıcılar bu hile sayesinde kendilerine özel bir oyun tasarlamış olacaktır. Sevdiği aksesuarlara sahip olan oyuncular, oyuna daha çok rekabet katmaktadır. Pubg mobile UC hilesi sayesinde oyundaki her ürüne sahip olunmaktadır.

Ücretsiz UC Kodu Üretme Programı Nedir?

Pubg oyununda oyunculara sunulan UC kodlarını belli bir algoritmalar üretir. Pubg tarafından oyunculara satılan UC kodları ile aynı sayılardan oluşan kodlar üretecek olan algoritmalar oluşturulmaktadır. Bu şekilde UC elde edilmektedir.

UC para sağlayan bu hileler için gelişmiş olan programlar vardır. Bu programlara girilerek Uc paraları elde edilmektedir. Güvenilir bir şekilde çalışan programlar sayesinde Pubg oyununda gereken UC lere de ulaşılması oldukça kolaydır.

Oyun Hilesindeki Aşamalar Nelerdir?

Çeşitli programlar indirilerek yapılan bu oyun hilesi için bir bilgisayara ihtiyaç vardır. Kullanılacak olan Logotech Mouse’da ayarlarını yapabilmek istiyorsanız program indirmek zorundasınız. Programı kurduktan sonra ayar bölümünden “Oyunları Otomatik Olarak Algıla” bölümü seçilmelidir. Daha sonra uygulamanın aşağı kısmında yer alan “Düğme Özelleştir” butonu tıklanmalıdır.

Bu butona basıldığında yeni kodlar aktifleştiren yapılandırmalar yapılmalıdır. Ardından yeni profil seçeneği işaretlenerek Makro kod bu bölüme yazılmalıdır. Oyun aktif hale getirilerek gerekli işlemlerinin yapıldığını göreceksiniz. Bu sistem sizlere rakipleri görerek onları oyun dışı etme kolaylıkları sağlayacaktır.

Pubg Oyunu Mobil Cihazlarda Oynanıyor mu?

Pubg oyunun mobile olarak oynanmaya başlamasından sonra İOS ve Android cihazlarda en çok oynanan oyunlar arasında yer aldı. Bu oyunun bu denli sevilmesinin en önemli özelliği UC sistemi ile oyun içerisinde alışveriş yapılabilmesidir. Sadece oyun içerisine dahil bu alışverişler kullanıcıları sevindirmektedir.

Oyun içindeki içerikler, kıyafet ve oyun için gerekli araç gereçler satın alınmaktadır. Bu alışverişler günlük hayat için değil oyun oynarken kullanılmak üzeredir. Bunun için de UC hilesi oyuncuların vazgeçilmez tercihleridir. Oyuna para yatırmak istemeyen kullanıcılar tarafından geliştirilmiştir.

Bu hilelerle oyun 2020’de en çok oynanan oyunlar arasında yerini almaktadır. Bu sebeple hileler birçok oyuncu tarafından kesinlikle büyük önem arz etmektedir. Sıkıcı ve sıradan bir oyuna göre daha cazibeli oyun oynama şansı oyuncuları Pubg hilesine yönlendirmektedir. Oyuncu sayısı çok olan bu oyunda ne kadar çok rakip elerseniz daha çok oynama şansını yakalarsınız. Bilgisayar üzerinden yapılan Pubg mobile UC hilesi ile oyuncular rakiplerine üstünlük sağlamaktadır.

Pubg Mobile Hilesi İndirirken Nelere Dikkat Edilir?

Pubg mobile UC hilesi elbette işe yaramaktadır. Fakat hile satın aldığınızı düşünerek başka sitelerden güvensiz bir program yüklememelisiniz. Bu nedenle programları güvenli bir şekilde indirmelisiniz. Hileler doğru şekilde kullanıldığında kesinlikle işe yaramaktadır. Bu sayede oyundaki kullanıcılar bu işten karlı kazançlar sağlamaktadır. Bu kazançlar maddi olmamakla birlikte oyun içerisinde yükselmeyi ifade etmektedir.

Pubg Hilesi İndirmek için dikkat edilmesi gerekenler şöyledir;

 1. Güvenli program olduğundan emin olmak
 2. Programları indirdikten sonra talimatlara harfi harfine uymak
 3. Bilgisayara aracılığı ile programları kurmak
 4. Gereksiz bilgiler vermekten kaçınarak güvenliğe önem vermek

Bu şartlara uyum sağlandığı takdirde güvenilir bir hile indirilerek gereken UC paralarına sahip olabilirsiniz.

Pubg Hileleri Oyunculara Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Her oyunda olduğu gibi Pubg oyununda da en başarılı olmak hedef noktadır. Pubg gibi ilerleme kaydeden oyunlar rakiplere karşı verilen mücadele sonucunda başarı sağlayabilir. Pubg hileleri sayesinde UC para birimine sahip olarak oyunlarda üstünlük sağlanabilmektedir.

Pubg mobile UC hilesi oyunculara şu faydaları sağlar;

 1. Oyundaki rekabetlerden uzak elenme korkusu olmadan yarışabilmek
 2. Oyundaki aksesuar ve ürünlere sahip olabilmek
 3. Oyunu kendi sevdiği parçalarla oynayabilmek
 4. Üst seviyelere gelerek oyunda yükselebilmek

Bu gibi faydaları göz önünde bulundurarak Pubg mobile hilesinin ne kadar önemli oldugnu görmekteyiz.

Pubg Hilesini İndirmek İçin Yaş Sınırı Var mı?

Pubg hilelerini indirmek ve uygulamak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Pubg mobile oyununda da yaş sınırı olmadığı düşünüldüğünde hileleri için de böyle bir konunun söz konusu olmadığını belirtmeliyiz. Oyunu seven her kullanıcı bu tarz kolaylıkları mümkün gördüğü anlarda tercih edebilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap