İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile Taktikleri ( Kazanmak Garanti )

PUBG Mobile Taktikleri ( Kazanmak Garanti )

PUBG Mobile Taktikleri ile artık Kazanmak Garanti diyebilirsiniz çünkü altın değerindeki bu taktikler sayesinde düşmanlarınız sizden adeta kaçacak.

PUBG Mobile Kazandıran Taktikler

 

Artık sizinde kazanmanız kolay olacaksanız PUBG Mobile Taktikleri (Kazanmak Garanti) ile vereceğimiz taktikler sizler için altın değerinde bilgileriniz bu bu taktikleri uygulamasının halinde sizlerde rütbelerinizi çok rahat bir şekilde yükseltebilir ve adınızdan söz ettirebilirsiniz.

PUBG Mobile oyunu son dönemlerin en çok tercih edilen oyunları arasında ilk sırada kendine yer bulmaktadır. Bu oyun o kadar popüler olmuş durumdadır ki ülkeler bu oyunla ilgili yaptırımlar, şirketler bu oyuna özel tasarımlar yapmakta ve en önemlisi insanlar gerçekten bu oyuna saatlerini hiç bıkmadan büyük bir hayranlıkla vermektedirler. Bu kadar tercih edilen ve önemli sayılan bir oyundan bahsederken size ince ama önemli taktikler vermeseydik olmazdı işte yazımızın detaylarında nasıl kazanacağınıza dair püf noktaları bulabileceğiniz bir yazı yazdık.

Oyun Ayarları Nasıl Olmalı?

İyi bir oyun ayarı kazanmanızın ilk adımı olabilir, ayarlarınızı muhakkak kendinize göre ayarlamanız gerekir, silahları, sağlık kitini ve el bombasını el ayarınıza göre ayarlanması gerekmekte olduğunuz için en ergonomik şekilde ayarlamalısınız. Ayara alışmanızı maksimum bir hafta sürenizi alabilir.

Grafik Ayarı 

Grafik ayarınız en iyi performans alacağınız şekilde tasarlanmalıdır bu durum bir çok faktöre bağlıdır cihazın markasından cihazın yazılımına kadar değişkenlik gösterebilir göster Fakat sizlere tavsiyem muhakkak akıcı ayarı seçiniz Çünkü akıcı ayar telefonu en az kasacak ve en iyi performans alacağınız şekilde tasarlanmıştır.

PUBG Mobile oyunu günümüzün en çok tercih edilen oyunları arasında yer alıyor. Hatta son günlerde o kadar ilgi gördü ki dünya devi firmalar onunla birlikte bir iş yapmak zorunda kaldı. Artık Telefon ve Tablet satın safra PUBG Mobil oyununu baz alarak işletim sistemi veya ekran kartını görüntüleyin diyebiliriz.

PUBG Mobile Taktikleri (Kazanmak Garanti)

  • Görmek; 
  • Cover Almak
  • Rush (Basmak, Saldırmak)
  • İsabet Almak (Headshot)
  • Seri Olmak
  • Ses Kasmak

Bu 6 maddeyi uygularsanız kazanmanız çok daha kolay olacaktır, aşağıda açıklamaları muhakkak okuyunuz.

Görmek; Rakibinizi göster sizin Daha Önce görmeniz, boyut Büyük Bir Avantaj sağlayacaktır ettik artık o bir av sizde avcı durumundasınızdır, rakibinizi asla Gözden kaybetmeyip ona ses vermeden En Uygun anı beklemelisiniz , Çünkü zamansız Bir hata sizi av Durumuna düşürecektir. Gördüğünüz anda adeta hedefe kitlenmelisiniz.

Cover Almak; Bu oyunda en önemli detaylardan biride cover almaktır yani kendinizin önünde duvar, taş, ağaç benzeri birşey almaktır bu durum size adeta hayat öpücüğü olacak. Böyle bir anda rakibiniz sizi muhakkak sizi vurmak için vuracaksınız ve muhakkak sizden bekliyor olabilirsiniz anda o açığa çıkacaktır işte tamda bu anda rakibinizi gafil avlarayak onu yok edeceksiniz.

Rush; Evet işte belki de bu oyunda kazanmanın mihenk taşlarını oluşturan savaş taktiği budur, dikkat ederseniz eğer oyunu kazanan rakipler genellikle rush oynayan ekiplerdir yani korkusuz, saldırgan ve seri bir tutumla rakiplerini adeta yok ederler. Sizde kesinlikle rush şeklinde oynamalısınız…

İsabet Almak; Oyun esnasında dikkat ederseniz bazı rakiplerinizi vurduğunuzda “kafadan” diye bir ibare yer alır işte bu atış bizim headshot diye nitelendirdiğimiz atıştır “kafaya vuruş” demektir. Bu olaya eliniz alıştığı zaman rakiplerinizi birebirde perişan etmeniz mümkündür. Hatta bazı arkadaşlarınızdan şunu duyabilirsiniz “Nasıl böyle vuruyorsun”. Burada dikkat etmeniz gereken şey aim(imleç)inizi rakiplerin sürekli kafasına tutmaktır, nişan alırken, ateş ederken, rakibin çıkmasını beklerken sürekli kafaya isabet alırsanız bu iş biter, fakat şunu belirteyim headshot atma alışkanlığı kazanmak biraz zaman alabilir.

PUBG Mobile Headshot
Örnek bir headshot atışı.

 

Ses Kasmak; Online oynayan oyuncuların vazgeçilmezi olan ses kasmak bu oyunda donanım olarak ve en önemli detayların olduğu sırada. Ses kasarak rakiplerinizin attığı adımı içtiği enerji içeceği ufak bir hareketini safra metrelerce ötedeniyoruz. Ama onu kulaklıkla ses kasamayacağınız acı bir gerçektir. O yüzden sizlere tavsiyemiz kendi orjinal kulaklığınızla oynamanızdır. Sizler için PUBG Mobile için en iyi kulaklıklar adlı yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgiler verdik kendinize uygun en iyi kulaklıkları buradan bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)