1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile iPhone (iOS) için Hile indir 2020

PUBG Mobile iPhone (iOS) için Hile indir 2020

PUBG Mobile Hile iPhone 2020

PUBG Mobile oyunu gün geçtikçe online oyuncu sayısı artmakla beraber PUBG Mobile hile kullanımıda bir o kadar artmış durumdadır.

Bu oyun öyle bir hal almıştırki artık milyonlar ile telafuz edilebilmektedir, bir çok firma dünyaca ünlü şirketler bu oyuna özel kampanyalar yapmakla beraber hile konusunun bir türlü önüne geçilemedi.
Özellikle iPhone kullanıcıları hile indirmekte ve hile kullanmakta diğer yazılımlar kadar şanslı değildir. iOS işletim sistemine sahip Apple marka iPhonede hile kullanmak işi iki kat daha zorlaştırıyor.

PUBG Mobile iPhone Hile 2020

PUBG Mobile için bir çok hile türü var ve her geçen gün çeşitler artmaktadır özellikle Arap ülkelerinden gelen oyuncularda hile türü çoktur.

Adam görme(Wall Hack) ; Bu hile türü ile oyundaki bütün oyuncuların yerini görmeniz mümkündür yani aranızda 500 metre olsa dahi önünüzde duvarlar evler olsa dahi kişilerin yerini rahatlıkla görmeniz mümkündür. Wall Hack Adam görme hilesi iPhone indirmek için uygun hileler arasında gösterilmektedir.

Mermi İsabet(Aim Hack) ; Bu hile ile bütün mermilerin rakibinizin kafasına isabet etmektedir. PUBG Mobile oyunundaki en etkili hileler arasındadır rakiplerinize yaşamak için pek fırsat vermez rakibinize doğrultarak yapacağınız atışların hepsi head(kafa) isabet alır ve saniyeler içinde rakibinizi öldürmeniz mümkündür. Aim Hack PUBG Mobile hilesi iPhone telefonları için uyumlu bir hiledir.

Hızlı Gitme(Speed Hack) ; Speed hilesi girdiğiniz her oyunda görmeniz muhtemel hileler arasındadır. Kullanım oranı oldukça yüksektir. Adeta görünmeyecek kadar hızlı hareket etmenizi sağlar. Bayıldığınız anda düşmanınızdan kaçmak için oldukça etkili bir hiledir. Speed Hack hilesi 2020 yılında oldukça yaygınlaşacak ve tüm iPhone cihazlar için indirme işlemi uyumludur.

 

Uçma Hilesi; iPhone model yani iOS işletim sistemine sahip cihazlarda uçma hilesi oldukça sık tercih edilmektedir birebir uyumlu bir hile olmasının yanı sıra rakiplerinize kan kusturmak oldukça basit hale gelmektedir. Rakipleriniz sizi yerde ararken siz adeta göklerde uçan bir Kartal 🦅 gibi rakiplerinize mermi yağdırabileceksiniz. Onlar sizi ararken siz çoktan bir squad timi bitirmiş olacaksınız.

 

iPhone Premium Hile; Premium hile dediğimiz olay ise yukarıdaki saydığımız hilelerin hepsini birden içinde barındırmasıdır. İsterseniz adamları görün ister mermi isabet ettirin veya uçun. Bu hilelerin hepsi tek bir hile Apk dosyasında bir araya gelmiştir işte bizde sizlere indirebileceğiniz bu hileyi sunuyoruz webkolik farkı ile.

 

PUBG Mobile İPhone (iOS) Hile indir Apk 2020

 

PUBG Mobile hile indirme işlemini ve kurulumunu sizlere anlatmadan önce şundan bahsetmekte fayda var. Hile kullandığınız zaman oyundan banlanma ihtimaliniz vardır bu yüzden sizlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz ve hile indir işleminden önce bitmez daha düşünmenizde fayda var.

İndir(Download)İndir(Download) için tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile Taktikleri yazımıza göz atmak isters misiniz ?
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. İos için mi bu