İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Pubg Mobile Emulatör Hileleri

Pubg Mobile Emulatör Hileleri

pubg-mobile-hile

Pubg mobile emulatör hileleri Pubg Oyunu için geliştirilen ve problemsiz olarak çalışan hilelere denir. Pubg mobile emulatör online bir oyun hilesidir. Bu hile sayesinde oyunu oynayan kullanıcılar rakiplerine karşı üstünlük sağlamaktadır. Bölümleri rahatça geçerek oyun oynanmaktadır. Pubg oyununda duvarlar, makrolar, gelişmiş hedef asisleri ve düşmanları görmek için hileler mevcuttur. Bu hileler sayesinde avantajlı bir oyun oynanmaktadır. Düşmanların yerini görmeyi sağlayan bu hileler oyunda ilerlemeyi sağlamak için yapılmıştır.

Son dönemlerin en çok hasılat yapan oyunlarından olan pubg mobile dünyanın her yerinden oyuncuların katılımıyla harika bir kitleye hitap etmektedir. Bilgisayar ve telefon ile oynanan bu oyunda arkadaş gruplarıda kendi arasında ekipler oluşturabilmektedir. Yeni taktikler uygulayarak oyunu daha da zevkli hale getirmektedir.

Pubg Mobile Emulatör Hilesi Neden Yapılır?

Pubg mobile oyunu bir aksiyon oyundur. Bu oyunda kişiler oldukça güzel vakitler geçirmektedir. Pubg mobile oyunda en önemli şey içgüdü kullanarak oyunu kazanmaktır Pubg mobile kullanıcılar tarafından en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başarmaktır. Bu fazla rekabet demektir. Oyuncular için bir risk oluşturmaktır. Bu risk ortamından kurtulmak için Pubg mobile hileler geliştirilerek oyuncuların hayatta kalmaları sağlanmaktadır. Pubg emulatör hilesindeki amaç Oyuncunun etrafındaki düşmanlarını görmesi ve ona göre hareket etmesidir.

Oyunda hayatta kalmak ve ilerlemek isteyen oyuncular bu hilelerle uzaktaki düşmanlarını dahi görerek hiçbir şekilde ölmemektedir. Bir savaş oyunu olan Pubg bu harika hile sayesinde pek çok kullanıcı tarafından eğlenceli bir şekilde oynanmaktadır. Bu hileyi yapmakta ki en önemli amaç oyunda zorlu bölümleri geçebilmektir. Pek çok çeşitli bu hileler oyun içinde hareketleri kolaylaştırmayı sağlamaktadır. Hangi düşmanın nereye saklandığı, hangi uzaklığa sahip olduğuna kadar pek çok şey hakkında bilgi verir.

Pubg Hilelerinin En Önemli Katkıları Nelerdir?

Özellikle grup halinde oynanan oyunlarda gruptaki kişilerin birbiri ile daha kaliteli iletişim kurmasına katkı sağlamaktadır. Herhangi bir oyuncunun gruptan ayrı harekete geçmesi de böylelikle kontrol altına alınmaktadır. Bu nedenle grup oyunlarında hile yapmak gerekli bir hal almaktadır. Oyuncuların büyük emek verdiği ve bölümleri zorlukla geçtiği Pubg oyunda bu hilelerle emekler de garanti altına alınmış olacaktır.

Yoğun bir oynama rekoru gösteren oyunda kendi beceri ve içgüdüsü ile oyunu geçmek mümkündür. Fakat bu oldukça zordur. Çünkü oyunu yoğun bir oyuncu kitlesi oynamaktadır. Bu da savunmasız alanlarda oyunculara büyük dez avantaj sağlamaktadır. Gerekli malzemelere sahip olunsa dahi oyunda stratejik davranmak oldukça önemlidir. Kimi oyuncular oyunun heyecanına kapılarak stratejik davranamamaktadır. Bu da Pubg hilelerine ihtiyaç doğurmaktadır. Oyuncular hırs yaparak pek çok hileye başvurmaktadır. Oyun geliştiricileri oyun hilelerini bu amaçlar için oluşturmaktadır. Bu hilelerin amaçlarını ve nasıl kullanıldığını bilmek en büyük şanstır.

Pubg Emulatör Hilesi Hangi Özelliklere Sahiptir ?

​​​​​​Pubg emulatör hilesinin sahip olduğu bir kaç özellik vardır. Bu oyun hilesinin özellikleri şöyledir;

 • Esp Line: Oyuncuların nerede olduklarını gösterir.
 • Radar Around: Dost ve ya rakip oyuncuların ne derece uzaklıkta olduklarını gösterir.
 • Item Esp: Oyuncunun çevresindeki itemlerin seviye ve isimlerini göstermektedir. Harita özelliği sunarak yardım sağlar.
 • Vehicles Esp: Oyuncunun cevresindeki arabaların ne mesafede olduğunu gösterir.
 • Boats Esp: Oyuncunun çevresindeki botları ve mesafelerini gösterir.
 • Aimbot: Pubg’da mesafe tanımadan headshot atmaya yarar.

Pubg Emülatör Hilesi Çeşitleri Nelerdir?

Pubg emulatör hileleri; Pubg emulatör hilesi, Pubg Emulatör Aimbot, Pubg emulatör Wallhack, Pubg Radar Hack hile gibi hileler le oyunun özelliklerine göre şekillenmektedir

Pubg Emulatör hack hilesi özelliklerinde diğer hilelerden hariç iki özellik daha vardır. Bunlar; Rapid fly ve Wallhack’dir. Rapid fly ile oyuncular uçaktan atladığı an iniş yapmaktadır. Pubg emulatör hilelerinin bu özelliklerini kullanarak oyunda ilerlemek mümkündür. Pubg emulatör hileleri bir kaç çeşittir. Bunlardan birisi de Pubg mobile emulatör Wallhack hilesidir. Bu hilede setup ile kurulmaktadır.

Setupa gelen seçeneklere Evet diyerek ilerlenmektedir. Bir diğer emulatör hilesi ise Pubg mobile emülator hile Radar Hack’tir. Yeni pubg emülatör hilesini kullanmak ve paylaşmak mümkündür. Bu hilede ban olayına dikkat edilmesi gerekmektedir. Fakat yeni güncellemesiyle bu sorun ortadan kalkarak oyunculara yepyeni bir hile kazandırılması amaçlanmaktadır.

Pubg Radar Hack’in özelikleri ; Pubg Radar Hack’in çalışma sistemi Wallhack ile benzerlik göstermektedir. Rakiplerin ne kadar uzaklıkta ve nerede olduklarını gösterir. Bu sayede pubg emülatör oynarken rakiplerin nerde olduğunu göstermektedir.

Pubg Hilesi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Pubg mobile emilatör hilesi doğru kurulduğunda problemsiz çalışmaktadır. Bu kurulum bilgisayar tarafından sağlanmaktadır. Kurulum aşamaları ;

 1. Pubg hackı indirildikten sonra ilk olarak setup dosyasını çalıştırmak gerekir.
 2. Setup dosyası içindeki Pubg hilesinin esas dosyaları çıkartılır.
 3. Launcher.exe ile hile başlatılır.
 4. Pubg hilesi hack ile kendini güncellenecektir. Ardından dil seçeneği İngilizce olarak seçilir
 5. Home tuşu ile menü açılır. End tuşu ise menüden çıkışı sağlamaktır. Mouse ile menüden istenilen özellikler aktifleştirilmelidir.

Bu maddeler doğrultusunda adım atılarak Pubg Hilesi Kurulumu yapılmaktadır.

Pubg Hilesi Yapmak İçin Yaş Sınırlaması Var Mıdır?

Pubg oyunları her yaş oyuncu tarafından oynanabilen bir oyundur. Bu nedenle Pubg hileleri de her yaş için kullanılması uygun olan programlardan oluşmaktadır. Gene de bilgili ve deneyimli oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Aksi halde hileleri kurmak zor olacaktır. Bilgisayarlar çok geniş bir bilgi İçeriğine sahiptir.

Bilinmeden kullanılan bazı uygulamalar bu sistemlere zarar verebilmektedir. Bu sebepler incelendiğinde yaş ortalaması yüksek olması daha az riskli bir şeydir. Doğru şekilde ve doğru hileler indirilerek riskler ortadan kalmaktadır. Doğru programlar indirildiği takdirde herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Pubg oyun hileleri oyuncular için hayat kurtaran bir şanstır.

Pubg Oyunu Mobil Cihazlarda Oynanabilir mi?

​​​​​​Pubg Oyunu Mobil cihazlarda oynanan ve çok meşhur olan bir savaş oyunudur. Günlük hayatta elden düşmeyen telefon ve tabletler için oldukça büyük avantaj sağlayan oyun oyunseverlerin karşısına çıkmaktadır. Laptop ve bilgisayar üzerinden de oynanabilen bir oyundur.

Pubg Oyun Hilesi Her Cihazda Çalışır mı?

Pubg oyun hileleri bilgisayar yardımı ile gerçekleştirdiği belirtilmiştir. Bu sebeple mobil olarak kullanılması ve kurumu zor olduğundan bilgisayar yardımı ile çalışır.

Yorum Yap

Yorum Yap