İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile Bedava UC Hilesi (2020 KESİN ÇALIŞIYOR)

PUBG Mobile Bedava UC Hilesi (2020 KESİN ÇALIŞIYOR)

PUBG Bedava UC Alma

PUBG Mobile Bedava UC Hilesi son dönemlerin en çok tercih edilen hileleri arasında gösterilmektedir. Oyun kategorisinde ise PUBG oyunun ne kadar tercih edildiğini anlatmamıza dahi gerek yoktur.
UC Hilesi olarak adlandırılan hile ile artık PUBG Mobile oyununa para yatırmaktan sizde kurtulacaksınız ve çok avantajlı bir durum elde edceksiniz. PUBG oyununa size anlatacağımız yöntemler ile cebinizden para yatırmanıza gerek kalmadan adeta para yatırmış gibi gerekli premium sandık, kıyafet ve skinlerden faydalanabileceksiniz.

PUBG Mobile UC Nedir, Ne işe Yarar ?

Oyunda UC olarak adlandırılan sistem gerçek para ile yatırdığınız miktarın sanal paraya çevrilmesidir. Yani para yatırarak oyunun türlü özelliklerinden yararlanmaktadır. Yatıracağınız para ile UC ile adlandırılan sanal parayı alarak kendinize kıyafet, silah skini, aksesuar veya dans özellikleri gibi şeyler satın alabilirsiniz. PUBG Mobile oyuncularının hayalidir harika bir karaktere sahip olmak ve bütün dikkatleri üstüne toplamak. Çünkü yakın çatışma esnasında bile üzerinizdeki kıyafet ve silah skinleriniz bile rakibe psikolojik üstünlük kurmanızı sağlar. Alacağınız bu skinler, kıyafetlerin yanı sıra Royale Pass (RP) puanınızıda yükselecektir.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır ?

Bu hile özellikle iOS cihazlarda yani iPhone telefon modellerinde ve Apple tabletlerinde denenmiş ve %100 çalıştığı ispatlanmıştır. Ayrıca yapacağınız bu hilenin illegal bir yanı yoktur çünkü tamamen “minareyi çalan kılıfını hazırlar” mantığı ile yöntemlerimizi uygulayacağız ve 69,99-TL ile 199,00-TL arası UC sahip olacaksınız.

PUBG Mobile UC Hilesi iPhone (iOS) 2020

Bu hile türünde iOS işletim sistemin daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz çünkü özellikle Apple Market üzerinden geri dönüşler çok daha iyi durumdadır. iOS işletim sisteminin kullanıcılarına bir nebze daha önem verdiğini ve onlarının beyanlarını önemsediğini söyleyebiliriz. Eğer sizde iPhone veya Apple tarzı bir tablet ile bu oyunu oynuyorsanız yapacağınız işlemler çok basittir ve yüksek oranda %99’a kadar doğru sonuçlar aldık.

UC Hilesi Hack işlemi içeriyor mu ?

PUBG Mobile Bedava UC Hilesi kesinlikle herhangi bir hack işlemine tabii değildir yani herhangi bir 3. Parti uygulama veya apk dosyası indirmenize gerek kalmadan hiç bir risk almadan yapacağınız bu UC Hilesi henüz yaygınlaşmamıştır ve belli bir süre sonra PUBG Mobile bu işleme önlem almadan sizde Bedava UC sahibi olun.

 

PUBG MOBİLE TAKTİKLERİNİ Merak ediyorsanız ilgili yazımızı muhakkak inceleyiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 3 ay önce

    Abi cok güzel

  2. 2 ay önce

    Uc hile si lazım