1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri
 3. Makale Yazarak Para Kazanmak (2020 Güncel Siteler)

Makale Yazarak Para Kazanmak (2020 Güncel Siteler)

Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale Yazarak Para Kazanmak son yılların en trend iş gelirlerin başında gelmektedir, çünkü bu işi herkes yapabilir ve ekstra bir çabaya gerek yoktur, hal böyle olunca bu işe küçük-büyük demeden herkes ilgi duymakta ve birçok kişi böyle bir ek gelir sağlamaktadır. Makale Yazarak kazanmak özellikle klavyesi hızlı olan ve akıcı bir dil ile yazı yazabilenler için kaçırılmayacak fırsatların başında gelmektedir. Sizinde böyle bir yeteneğiniz varsa aylık bir maaş kadar ek gelir sağlayabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanmak 2020 yılında daha cazip bir hal aldı diyebiliriz, çünkü bu sektör gün geçtikçe yayılmaktadır son 5 yılı incelediğimizde sektörün %800 büyüdüğünü söylememiz mümkündür. Çünkü hemen hemen 5 yılda açılan web sitelerinin sayısı tavan yapmış durumdadır, sizin yazacağınız makaleler %99 ihtimalle bir web sitesinde yayımlanacaktır işte bu yüzden web sitesi artış oranı bize ek iş olarak geri dönmektedir.

Makale Yazarak Kazanmak için 5 Altın Tavsiye

 • Akıcı dil ; Yazdığınız yazı insanları sıkmamalı adeta tek nefeste okumalıdırlar.
 • İmla ; Yazımın başından sonuna kadar bütün imlalara dikkat etmelisiniz.
 • Araştırma ; Bir konu hakkında yeterince araştırma yapmadan asla klavye başına geçmeyin.
 • Süre ; Size verilen işi süresinden önce bitirmeye çalışın asla geç kalmayın.
 • Google Uyumu ; Bu konuyu biraz araştırmanızda fayda var size iş veren genellikle SEO dostu makale isteyecektir.

Yüksek Gelir Kazanmak için

Makale Yazarak Para Kazanmak ve yüksek gelir elde etmek için yukarıda saydıklarımızı kesinlikle yapmalısınız ama onlarda yetmeyebilir. Yüksek miktarlar kazanmak için tabiri caiz ise ne kadar köfte o kadar ekmek mantığı vardır. Günde 1 makale çıkarmanız ile günde 4 makale çıkarmanız arasında düz mantık bakarsak x4 kat gelir farkı vardır. Kesinlikle SEO uyumlu ve akıcı bir dil ile yazmalısınız eğer böyle makaleler yazarsanız size iş veren muhakkak ki bir ömür sizinle çalışmak isteyecektir.

Makale Yazarak Para Kazanmak 2020 Güncel Siteler

 • Bionluk ( https://bionluk.com/ )
 • Makale Hizmeti (https://www.makaleyaz.net/)
 • İcerik.net ( https://www.icerik.net/ )
 • R10 ( Makale )
 • Yazkazan 

Yukarıda belirtilen siteler arasında r10.net’e ayrı parantez açmak gerekir. Bu işin asıl döndüğü yer ve ilk çıkış mercii r10’dur. Eğer üyeliğiniz yok ise Davetiye adresine tıklayarak üye olabilirsiniz.

Eğer Evde para kazanmak istiyorsanız yazımıza muhakkak göz atınız. Evde Ek İş

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)