1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. Link Kısaltarak Para Kazanmak (2020 Yüksek Gelir)

Link Kısaltarak Para Kazanmak (2020 Yüksek Gelir)

Link Kısaltarak Para Kazanmak

Link Kısaltarak Para Kazanmak son günlerin popüler ek gelir kategorileri arasında yer almaktadır. Link kısaltma işlemi o kadar yaygınlaşmış durumdadır ki koskoca ulusal medya sitelerinin dahi link kısaltma işlemi yaptığını görebilirsiniz.

İşler böyle olunca yatırımcılar ve reklam verenler para kazanmak için sizlere fırsat sunmaktadırlar. 2020 yılında link kısaltma işleminden beklenen gelir bir önceki yıla göre 1.5 kat daha fazla, yani link kısaltarak para kazanmak 2020 yılında oldukça neşeli olacak !

Maalesef Güzel Ülkemizde bir sektör tutarsa, aşırı yüklenme yapılarak resmen sabote edilmektedir. İşte bu yüzden 2020 senesi link kısaltma işlemi için oldukça uygun bir sene diyebiliriz.

Link Kısaltma Nedir ?

Herşeyden önce yapacağımız işi bilmemizin bize oldukça fazla bir etkisi olacaktır işimizi tanıyarak ve bilerek yapmanın faydasını tartışmayacağız bile.

Link kısaltma işlemi düz mantık gidersek eğer kendi sitemizden paylaşacağımız bir linki uzun uzadıya paylaşmak yerine kısa halde paylaşılmasıdır.

Örnek ; https://www.webkolik.net/youtube-premium-apk-indir-2020/ şeklinde paylaşmak yerine https://bit.ly/2OFaDHR Bu şekilde kısa halinin paylaşılmasıdır.

Böyle bir paylaşımda ki gereksinim websitelerin link verirken göze hitap açısından daha iyi olması ve bazı linklerin akılda kalması mantığıdır. En azından bu mantıkla yola çıkıldı fakat büyük bir ekonomik istihdam yarattı diyebiliriz.

Link Kısaltarak Para Kazandıran Siteler

Uiz

Link kısaltma servisleri arasında en çok tercih edilenlerden diyebiliriz, Türkiye’de çok tercih edilmesede yabancı kaynaklar ve forumlardan okuduğumuz kadarı ile 1.000 tıklama için yapılan ödeme 7-10$ arası Buda demek oluyorki günde bin gösterim sağlarsanız aylık 2000-TL kadar kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu servis sektöre sonradan girmiş her geçen gün üye sayısını arttırmaktadır.

VivAds

VivAds yine listemize giriş yapmış başarılı link kısaltma servisleri arasındadır. Ülkemizde son zamanlarda tercih edilmeye başlamıştır çünkü link kısaltarak para kazanmak işlemi ile oluşturduğunuz bakiyeyi çok kısa süre içerisinde hesabınıza yatırmaktadır. Dezavantajı ise gösterim başına düşük ücret vermektedir.

ShrinKearn

Listemizin babası dememde sakınca yoktur bunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. Gösterim başına en yüksek ücreti kendileri vermektedir ayrıca para çekmenin alt limiti neredeyse yok denecek kadar. Zaten site sahipleri ve yatırımcılar Arap ve bunlarda para bitmez ☺️.

1000 gösterime 70-TL yakın ödeme yapmakta oldukça hızlı ödeme yaptığında kesinlikle doğrudur. Para kazanmak için bu siteden başlamanızı tavsiye ederim.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap