1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. Komagene Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları Franchise Fiyat Bedeli

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları Franchise Fiyat Bedeli

komagene_cig_kofte

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları Franchise Fiyat Bedeli

Oldukça sevilen bir gıda olan çiğ köfte sektöründe ismini duyuran güvenilir markalardan biridir Komagene! Şüphesiz tüketiciler çiğ köfte alırken, güvenilir ve hijyenik olma koşullarına dikkat etmektedir. Türkiye’de 80 illde 1400’ü aşkın şubesiyle köklü bir şirket olan Komagene bu güvenirliğini uzun zaman önce kanıtlamıştır. Üstelik çiğ köfte sektöründe lider markalardan biri olan ve yurt dışında da şubeleri bulunan Komagene ailesine katılmak mümkün!

 Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Komagene Çiğköfte bayilik açma ve franchise başvurusu öncelikle web sitelerinde yer alan bir form aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Form üzerinden yapılan başvurular ön başvuru niteliği taşımakta ve en kısa süre içinde belirttiğiniz bölgeye en yakın idari müdür tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Telefon görüşmesinin ardından, yüz yüze görüşme gerçekleştirmekte ve aranan nitelikler karşılanıyorsa süreç devam etmektedir.

 Bayilik Başvurusunun Ortalama Fiyat Bedeli Nedir?

Bayilik fiyatları değişiklik göstermekle birlikte, düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmak isteyenler için yatırım maliyetleri 19.500 TL+KDV’den başlamaktadır. Ortalama olarak ise 35.000 TL yatırım gerekmektedir.

 Bayilik ve Franchise Hakkında Neler Bilmek Gerekmekte?

İşletme sahibi olmak istiyor ancak bu konuda tecrübe sahibi değilseniz, Komagene müşteri memnuiyeti tarzını benimseyerek, şubenizi açmadan önce bir haftalık aday eğitim programı hizmeti sunmaktadır. Operasyon ekipleri, restoran açılış sürecinden itibaren her aşamada bilgi ve destek sağlamaktadır.

 Firmanın bu süreçte sağladığı destekler şu şekilde sıralanabilir:

Mimari projeler konusunda destek

Şirket kurulum desteği

Resmi işlemler

Açılışa yönelik hazırlıklar

Personel eğitimleri

Reklam, pazarlama çalışmaları

Çalışanları Kim Seçiyor?

Bu süreçte çalışanları, bayi kendisi seçmektedir. Ancak şirket, İstanbul Komagene merkezde ya da bölge müdürlüklerinde ücretsiz olarak personel eğitim desteği sunulmaktadır.

Tadilat Süreci Ne Kadar Sürüyor?

Bütün işlemleri tamamladıysanız, bayilik için tadilat süresi 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Ürünler Yalnızca Komagene Tarafından mı Tedarik Ediliyor?

Komagene firması, şubelerindeki ürün ve hizmet standartlarını korumak için ürünlerin sadece Komagene’den uygun koşullar sağlanarak teslim alınmasını şart koşmaktadır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap