1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri
 3. İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020 (Yüksek Kazançlı EK İşler)

İŞKUR Evde Ek İş İlanları 2020 (Yüksek Kazançlı EK İşler)

işkur evde ek iş ilanları 2020

İşkur evde çalışanlara yönelik iş verme imkanını arttırmış olup 2020 yılında evde ek iş ilanlarını yayımlamaya başlamıştır. Özellikle evde ek iş sahibi olmak isteyen maddi geliri düşük vatandaşlarımız için yapılan bu çalışma son zamanlarda oldukça ilgi görmüş ve başarılı bir proje olmuştur. Ek iş ilanları konusunda işkur bu olaya kesin çözümler getirmiş ve belli bir mantık çerçevesinde ek iş isteyenlere imkan sağlamıştır.
Ek işe başvuranların yüksek bir kısmı ev hanımlarından oluşmaktadır, artık devrimiz üretme ve kazanç devri ve tek maaşla geçimin oldukça zor olduğunu düşünürsek ev hanımlarının evde ek iş yapması aile ekonomisine bir katkıda bulunması oldukça güzel bir durumdur.

İŞKUR Hangi İşleri Verir

Evde ek iş yapmaya yönelik ev ortamına uygun hemen hemen bütün sektörlerden iş talepleri gelmekte ve İŞKUR tarafından bu işler, iş ihtiyacı olanlara dağıtılmaktadır, 2020 ek iş ilanları ise yine hem sitemizden hemde dilerseniz işkur üzerinden takip edebilirsiniz.
Sahabet

 • İŞKUR Evde Dikiş İşi ; Özellikle büyük tekstil mağazalarının işlerini yetiştiremediği veya küçük esnafların personel çalıştırmak yerine işkur üzerinden eleman temin ettiği durumlar için dikiş işi gerekmektedir. Konu başlığında işin özeti var aslında ufak bir dikiş makineniz var ise ve dikiş yapmayı biliyorsanız bu iş tam size göre. İŞKUR tarafından alacağınız dikiş işi ile sizde evinizde oturduğunuz yerden dikiş yaparak para kazanabilirsiniz.
 • İŞKUR Sabun Paketleme İşi ; İŞKUR Ek iş imkanları konusunda belirttiğimiz gibi her sektörden iş vermektedir. Sabun paketleme işi ise büyük sabun üretici firmaların paketleme için ek eleman veya personel çalıştırmak yerine bu ihtiyacını freelancer çalıştırarak karşılamak istiyor bu durum hem iş verenlerin işine gelmekte hemde siz ek iş arayanlar için harika bir durumdur. Evinize binlerce sabun gelir ve ambalajlar gelir sizde oturduğunuz yerden bu sabunları paketleyerek ek iş yapmış olursunuz ve ciddi gelirler kazanabilirsiniz.
 • İŞKUR Mandal Paketleme İşi ; Bu iş türü diğerlerine göre daha az gelmektedir çünkü artık mandal eskisi kadar çok kullanılmamaktadır fakat belli başlı firmalar hala mandal paketletmek için işkur üzerinden evde ek iş arayanlara ulaşarak paketleme işi yaptırmaktadır.
 • İŞKUR Kına Paketleme İşi; Bu iş 2020 yılında ve son yıllarda oldukça popüler bir iştir, organizasyon şirketleri ve düğün sahipleri tarafından kına paketletmek için tercih edilir. Oldukça fazla sayıda iş verildiği için bu alanda yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Paketleme işi kolay olduğundan dolayı çok zorlanacağınızıda düşünmüyorum.

İŞKUR Evde Ek İş ile Ne Kadar Kazanılır

İşkur evde yapabileceğiniz işler ile bütçenize ek gelir sağlayacağınız doğrudur fakat öyle yüksek meblağlar kazanmak çok kolay değildir. İŞKUR Ek iş ilanlarını takip eden ve güncel iş alan 1 kişi, 1 insan gücü ile aylık 700TL-900TL arası kazanmanız mümkündür fakat 2020 yılını baz alırsak 1.000-TL’ye kadar çıkmanız mümkün olacaktır.
Ancak işin püf noktası şudur ailecek işe girişirseniz bu miktarları katlayabilirsiniz, yani 2 çocuğunuz ve eşinizden alacağınız yardımlar ile bu gelirleri yükseltmek mümkündür.

İŞKUR Ankara Evde Ek İş İlanları 2020

Ankara ek iş ilanları konusunda 2020 yılında oldukça hareketli olacağa benziyor, işkur ankara ilinde evde ek iş kategorisinde çeşitli ve sürekli bir haldedir, takip etmeniz halde bir çok iş ilanı yakalayabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Ankara İŞKUR Ek iş veren firmalar ve şirketler arasında genellikle paketleme işi veren firmalar yer almaktadır, kına paketleme, şeker paketleme gibi ek işler verilmektedir.

Ankara İŞKUR EK İş Veren Firmalar 2020

 • ANKASA Paketleme Firması
 • Ankara Büyük Organizasyon Firması
 • SANA-KARA Düğün ve Kına Organizasyonu

İŞKUR Evde EK İş İlanları 2020

Evde İş İlanlarını İŞKURDAN almanızın sizler için çok büyük avantajları olacaktır. En basitinden şahıstan ek iş aldığınız zaman bu şahısla ilgili problemler yaşayabilirsiniz fakat İŞKUR üzerinden evde ek iş alırsanız aldığınızın işin devlet garantisi olacaktır. Yani herhangi bir aksi durumda yasal hakkınızı aramak istediğiniz zaman sizler için faydalı olacaktır.

İşkur Resmi web sitesinden yaptığımız araştırmalar sonucu ile websitemiz bir bağlantı içerisinde sürekli online olarak güncellenecektir, yani işkur’a ek iş ilanı düştüğü an sitemizden görebileceksiniz şimdilik işkurdan evde ek iş ilanları 2020 yılı için şöyledir.

 • İSTANBUL – Paketleme İşçisi

İstanbul içinde sabun paketleme, mandal paketleme ve malzeme paketleme işleri verilecektir, ücret dolgundur iletişim için YORUM yazınız.

 • Adana – Matbaa Paketleme İşçisi

Adana ili ve çevresinde yüklü şekilde paketleme işi verilecektir, verilecek işler zamanlıdır ayrıca ücret tatmin içindir iletişim için YORUM yazınız.

 • Bursa – Paketleme İşçisi

Bursa ilinde ve ilçelerinde sabun, mandal, aksesuar paketleme işleri vardır. Sayı yüksektir birden fazla kişide paketleme işi yapabilir iletişim için YORUM yazınız.

Ayrıca Evde EK iş arıyorsanız ilgili yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz, Evde Ek İş Veren Firmalar.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Buradayım ek işe ihtiyacım var

 2. Merhaba 4çocuk annesiyim maddi durumum iyi değil kirada oturuyorum eşim asgari ücretle çalışıyor zor geçiniyorum sizden ricam paketleme işi istiyorum lise mezunuyum. Çok acil dönüş yaparsanız