1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram Plus Apk İndir 2020 (GÜNCEL ve AKTİF)

Instagram Plus Apk İndir 2020 (GÜNCEL ve AKTİF)

İnstagram plus apk indir 2020

İnstagram Plus APK indir dosyası son zamanların en çok indirilen apk uygulamaları arasına girmiştir. Bir çok özellikle beraber gelen instagram plus bu özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. İndirme olanağı oldukça basit ve ücretsiz olan bu apk dosyasının kullanımıda oldukça basittir.

İnstagram Plus yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ve ayrıca site editörlerimiz tarafından testi tamamlanmıştır. Son derece güvenilir bir yazılım olan instagram plus sizleri daha özgür kılıyor. İnstagramın en çok eleştirilen yanları olan özgürlük kısıtlaması Plus sayesinde son buluyor. Bir çok özelliği içinde barındıran İnstagram Plus Apk indirme işlemi için gecikmeyiniz.

İnstagram Plus Neden Kullanmalıyız (Özellikleri)

İnstagram Plus indir işleminden sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Peki ama neden Plus olarak kullanmalıyız işte sebepleri.

  • İnstagram Profiliniz Doğrulanmış Gösterme.
  • Hikayeleri İzlediğiniz zaman karşı tarafa görüldü veya izlendi bilgisi gitmez.
  • Gördüğünüz Hikayeleri Direkt olarak indirebilirsiniz.
  • Paylaşılan herhangi bir resim ve videoyu direk indirebilir veya paylaşabilirsiniz.
  • Profilinize kimler göz atmış bakabilirsiniz.
  • Sizi kimler stalklamış görebilirsiniz.
  • Bildirimlerde titreşim özelliğini açabilirsiniz.
  • Profilinizi kaç kere ziyaret etmişler görebilirsiniz.

İnstagram Plus Apk Kurulumu

İnstragram Plus dosyasının kurulumu oldukça basittir, kurulum için bir kaç dosyanın yardımına ihtiyacımız var elbette fakat şunu belirtmeliyimki instagram plus şu an için sadece ios tabanlı sistemler için geçerlidir fakat android içinde çok yakın zamanda paylaşılacaktır.

Kurulum için bize 2 adet dosya gereklidir bunun adları Cydia İmpactor ve Rocket.ipa isimli dosyalardır. Bu dosyaları indirmek için tıklayınız. 

İndirilen dosyaları klasöre çıkardıktan sonra Impactor.exe uygulamasını açıyoruz ve açtıktan telefonumuzdan instagram uygulamasını siliyoruz.

Ardından Telefonumuz ile USB bağlantısını yapıp Cydia Programını çalıştırıp bu programda kendi telefonumuzu görmemiz lazım, gördükten sonra Rocket.ipa dosyasını sürükleyip telefonumuzun isminin üzerine bırakıyoruz.

İnstagram Plus APK İndir 2020

İnstagram Plus dosyasını indirmek için sitemizden kolaylıkla download işlemini yapmanız mümkündür, yukarıda belirttiğimiz gibi dosya bütün testlerimizden geçmiş ve başarılı şekilde çalışmaktadır. Ayrıca indirme linkinde reklam veya başka bir kazanç bulunmamaktadır.

İndirmek için Tıklayınız

 

Bir diğer yazımız olan Whatsapp Plus APK İndir dosyasını indirmek ve ilgili yazımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)