1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Güncel Fatih Wifi Şifresi 2020 (İnternete Bağlanmak Çok Basit)

Güncel Fatih Wifi Şifresi 2020 (İnternete Bağlanmak Çok Basit)

fatih wifi şifresi 2020

Fatih Wifi Şifresi 2020 yılında bazı güncellemeler sayesinde eski şifrelerden farklı bir şekilde olmuştur. Teknolojinin hızla ilerlemesinin sonucu olarak çoğu okulda Akıllı Tahta ile ders anlatılmaktadır ve bazı öğrenciler tarafından bu akıllı tahtanın internetine ulaşılması ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat İnternet şifresi gizli olduğu için bunlara ulaşmak oldukça güç olacaktır fakat yazımızda sizlere güncel ve olası fatih şifresi ve 2020 yılına özgü şifreleri yayımlayacağız.

Fatih Şifresi Değişkenliği

Fatih şifresi oldukça değişkenlik gösteren bir internet projesidir. Açıklara önlem olarak her yıl bu şifreler değiştirilmektedir fakat sizlere güncel olarak fatih şifrelerini  her yıl vermekteyiz sizde sitemizdeki şifreler ile akıllı tahta internet erişimine ulaşabilirsiniz.
Tempobet giriş

Son 5 yıldır Fatih şifreleri değişkenliğinden sanırım haberdarsınızdır çünkü yukarıda da belirttiğimiz gibi önlem amaçlı değişiklik zorunluluk haline gelmiştir. 2020 yılına yeni girdiğimiz şu dönemlerdeki fatih şifreleri ise oldukça karmaşık ve zor olan şifrelerle korunmaktadır.

Fatih Wifi Şifresi 2020

 • Yeni Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
 • Şifre: F@M2015i#Eb23TC
 • Şifre: f1@2t34ih5
 • Şifre: Fatih.1234
 • Şifre: verdijm@n1453
 • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
 • Şifre: 34i3s0t00
 • Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih internet şifreleri 2020 yılında yukarıda belirttiğimiz gibidir fakat bazı durumlarda bu şifreleri kabul etmeyebilir, eğer öyle bir durum ile karşılaşırsanız bu yazımıza yorum olarak yazınız editörlerimiz anında mail yolu üzerinden sizinle iletişim kurup gerekli şifreleri ulaştırmak için yardımcı olacaktır.

Fatih Wifi Nasıl Bağlantı Kurulur

Öncelikle sorunsuz ve ücretsiz şekilde Fatih Wifi Bağlanmak için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan sertifika cep telefonunuzda olmak zorundadır.

 • Öncelikle Sertifika MEB bağlantısını kullanarak en güncel sertifikayı kullandığımız cep telefonu veya tablete indiriyoruz.
 • İkinci aşamada kendimize ait telefon veya tabletimizin wifi açarak wifi bağlanmak istiyoruz.
 • Sizden bağlantı kurmak için parola isteyecektir işte o zaman aşağıda verdiğimiz şifreleri deneyiniz.

Kullanıcı Adı: F@tih:

Şifre : F@M2015i#Eb23TC

Ağ Adı : Aktivasyon

Büyük küçük harflere kesinlikle dikkat etmeniz gerekmektedir, unutmayınız ki bir imla hatası dahi bağlantı kurmanıza engel olacaktır.

Ağ Parolası : f1@2t34ih5 şeklinde devam edebiliriz. Ağ ekle tuşuna basılmalıdır. Kullanıcı adı veya isim kısmına ise ” F@tih “ girildikten daha sonra bağlan tuşuna basılmalıdır. Parola bölümüne ise ” !1qaz2WSX3edc4RFV%56 “ olarak giriş yapıldıktan sonra bağlan bölümüne basılmalıdır.

 

Okumak İster Misiniz ? ——-> İnstagram Takipçi Hilesi 2020

Yorum Yap

Yorum Yap