1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Football Manager 2020 Apk İndir (GÜNCEL)
Trendlerdeki Yazı

Football Manager 2020 Apk İndir (GÜNCEL)

Football Manager 2020 Apk İndir

Mobil cihazların vazgeçilmez oyunları arasında gösterilen Football Manager 2020 oyununu bugün hem sizler için tanıtacağım hemde tanıtmışken Football Manager 2020 Apk İndir linkini paylaşacağım.

Bilindiği üzere çıktığı ilk günden beri yüz binlerce oyun sever tarafından sıkı şekilde takip edilmekte ve adeta bağımlılık yapmakta olan bir oyundur. Türü ise sadece futbol ile kısıtlı değil işin içinde strateji, ekonomi yönetimi gibi bir çok alan vardır. Oyunun çok yönlü alanları içinde barındırması indirme sayısının artmasına sebep oluyor.

 

Football Manager 2020 Apk indir (Download)

Arkadaşlar öncelikle şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim, indirme işlemi android cihazlarda fazlasıyla test edildi. Download işleminde ve kurulumunda hiçbir sıkıntıya rastlanılmamıştır.

Defalarca virüs taraması yapıldı, ekstra olarak şunu söyleyebilirim ki hemen hemen android tabanlı 15 cihazda test yapıldı.

Oyunun Türkçe dil desteği mevcuttur.

Ekran Görüntüleri

Football Manager 2020 Apk
Football Manager 2020 Apk

İndirme Linki 1

İndieme Linki 2

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arkadaşlar indirme işlemi yapıldıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli husus var onları Aşağıya resim olarak bırakıyorum ve son olarak yazımızı faydalı bulduysanız eğer yorum yapmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız ✍️ olan ; Spotify Apk indir konusuna göz atmak için tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap