İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film
  3. Exxen Nasıl İndirilir? Nasıl Kaydolunur? TV’de Nasıl İzlenir?

Exxen Nasıl İndirilir? Nasıl Kaydolunur? TV’de Nasıl İzlenir?

exxen

Acun Ilıcalı’nın son projesi olan Exxen Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı. Özellikle 2020 pandemi yılıyla yükselişe geçen diital platformlar herkes tarafından takip edilip izlenmeye başladı. Televizyon ve film dünyasının yetersiz kaldığı 2020 yılında daha etkileyici içerik üreten dijital platformlar neredeyse TV sektörüne kafa tutmaya başladı.

Bu kadar gelişmekte olan bir medya organına Acun Ilıcalı cevapsız kalamadı ve Exxen isimli dijital platformu yayına soktu. İçerik olarak oldukça değişik programlar gördüğümüz Exxen’i nasıl izleyeceğiz? Exxen’i internet üzerinden izlemek için www.exxen.com sitesine girip yaparak öncelikle üye olmanız gerekiyor. Normal bir web sitesine üye olur gibi üye olup ardından kredi kartı bilgilerinizi giriyorsunuz ve 7 günlük deneme süreniz başlıyor. 7 gün içersinde kullanmaktan vazçegerek herhangi bir ödeme yapmadan çıkabilirsiniz.

Peki telefon üzerinden veya akıllı TV’den izlemek için ne yapmalıyız? Bu her iki platform içinde şuan Exxen tarafından bir açıklama gelmedi. Android ve IOS tarafında şimdilik bir uygulama bulunmuyor. Kısa sürede Exxen tarafından cep telefonu uygulamarı hakkında bir yayın söz konusu olacak gibi. Fakat Tv uygulamaları için biraz daha beklememiz gerekecek. Şuan akıllı TV’ler kendi markaları içinde kendi uygulama platformlarını kullanıyor. Her bir marka için özel uygulama yapmak kolay değil. Şimdilik Exxen’i sadece web sitesi üzerinden takip etmek zorundayız.

Yorum Yap

Yorum Yap