İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri
 3. Evde Ek İş Veren Firmalar 2020

Evde Ek İş Veren Firmalar 2020

Evde Ek iş Veren Firmalar 2020

Evde Ek İş Veren Firmalar 2020 yılına girdiğimizde oldukça yükseliş göstereceği tahmin edilmekte. Çünkü artık firmalar, fabrikalar, büyük şirketler işçi çalıştırmak yerine maliyet düşürüp bu işi evde belli bir ücret karşılığında yaptırmak istiyor.

Evde Ek İş Veren Firmaların başında paketleme işi yaptıran iş verenler gelmektedir, bu şirketler arasından sizler için hem oldukça güvenilir hemde bol referanslı olanları toplamaya çalıştık. Bu firmalar aynı zamanda sırf yurt içine değil yurt dışına da oldukça ürün ithal etmekte bundan ötürüdür ki onlarda iş vereceği elemanın kalifiye olmasını tercih etmektedir, yani evde ek iş veren firmalar 2020 yılında sizlerin yeteneğinide görmek istemektedir.

Ücret Nasıl Alırım ?

Ek iş veren firmalar genellikle ürün teslim eder ve siz bu ürünü işler veya paketlersiniz işlemini tamamlarsınız teslim almaya geldiğinde hem ufak çaplı bir kontrol yapar hemde ücretinizi öder fakat şunu belirtelim ki muhakkak o ürünleri daha sonradan detaylı bir şekilde incelemektedirler eğer yaptığınız işçiliği beğenirlerse sürekli sizinle çalışmak isterler o yüzden özensiz veya dikkatsiz iş yapmamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Hangi İşler Yaptırılır ?

Evde Ek iş veren Firmalar genellikle paketleme, ambalajlama ve düğün organizasyonlarına ait çerez paketi, kına paketi gibi işler vermektedir. Fakat son zamanlarda bu ürün paketleme işlerinde çeşitliliğe gidilmiş olup çikolata paketleme, şeker paketleme ve bulunduğunuz bölgeye ait yöresel ürünlerinde paketlemesini yaptırmaktadırlar.

Evde Ek İş Veren Firmalar 2020

 • Sebezyum Ltd. Şti.
 • Aksoğan Holding
 • Torku Şeker
 • Elit Şeker
 • Optiyum Düğün Hizmetleri
 • Pozitif Düğün Organizasyon Hizmetleri
 • Malatya Yavuzlar Kayısı
 • Giresun Oğuzlar Fındık
 • Kahramanmaraş Yüksel Tarhana
 • Bilinen Ltd. Şti.

Yukarıda belirtilen şirketler bu işi veren firmalardan sadece birkaçıdır, web site editörlerimiz tarafından hem yöresel hemde ülke genelinde ek iş veren firmalar tek tek araştırılmış ve iletişim kurulmuş olup 2020 yılına ait güncel liste mevcuttur. Sizde yorum kısmından ad/soyad/İl bilgisi ve mail adresinizi vererek bu listeye sahip olabilirsiniz editörlerimiz gün içerisinde sizin bulunduğunuz ilin Ek İş veren firmalarını size mail yolu ile ulaştıracaktır, web sitemizde 300’den fazla şirketi yayınlamak pek mümkün değildir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (18)

 1. 2 sene önce

  Acaba bu iş veren firmaların numaralarını mail atar mısınız?

 2. 2 sene önce

  Evlere iş veren firmaların isimlerini ve iletişim bilgilerini rica ederim.Teşekkürler.

 3. 2 sene önce

  Adanadaki ek iş firma e maill adreslerini rica edeceğim.

  • Mail adresinize güncel firmaları ve iletişim bilgilerini gönderdik Haluk Bey, iyi günler.

 4. 2 sene önce

  Balıkesirde varmı eve iş veren firmalar

 5. Evlere paketleme işi veren firmaların istanbul eyüp bölgesinde olan firmaların numaralarını mail atarmisiniz. Teşekkürler.

  • Tarafınıza evde paketleme işi yapan İstanbul firmaları mail olarak gönderildi Dilara hanım

 6. Istanbul avrupa yakasinda paketleme isi yapan firma listesini mail adresime yollayabilir misiniz ? Tesekkurler iyi calismalar diliyorum.

 7. k.maraşta ek iş veren yerlerin numaralarını verebilirmisiniz acaba

 8. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Evde Paketleme işi yapmak istiyorum amasyada oturuyorum

 10. Evde ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. Ankara’da ikamet ediyorum.
  Bilginize.

 11. 10 ay önce

  Balıkesir Edremit te ek iş ilnlari ve firma bilgileri varsa gönderebilir misiniz