1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri
 3. Evde Ek İş Konya 2019

Evde Ek İş Konya 2019

Evde Ek İş Konya 2019

Evde Ek iş yaparak sizde bütçenize ek gelir sağlamak istiyor olabilirsiniz, bugün ki yazımızda sizler için Evde Ek İş Konya 2019 adlı makalemizde ek iş yaparak nasıl para kazanabilirsiniz, evde ek iş nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Konya ilinde güvenilir firmalar vardır, bu şirketler sizler için evde ek iş imkanı vermektedir ve aynı zamanda düzenli gelir sağlamanıza yardımcı olacaktır. 2019 yılının son demlerinde kış aylarının gelmesi ile birlikte hepimizin masrafları artmış durumda bu zor durum hepimizi ek gelir sağlamaya itmektedir bu durumda evde yapacağımız işleri göz önünde tutarsak gelir sağlamamız mümkündür.

Ne İşler Yapılır ?

Evde ek iş deyince hemen hemen bütün firmların verdiği paketleme işleri hemen aklımıza gelmektedir. Konya ilinde Paketleme ile ilgili 2019 yılında belki bir rekor kırılmıştır işte bu rekor sizlere ek iş olarak geri dönmektedir.

 • Paketleme
 • Kına Malzemesi Hazırlama
 • Düğün Çerezi Hazırlama
 • Hediye Paketleme

Yukarıda saydığımız maddeler Konyada Ek iş olarak en başta gelen belli başlı işlerdir, sizde bu ek iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız çok beklemenize gerek yok elinizi acele tutmanız yeterlidir.

Nasıl Kazanırım ?

Eğer el beceriniz varsa ve evde bunu yapacak zamanınız ve gücünüz varsa onlarca iş alıp aylık 50TL ve 2000-TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için sitemizin yorum kısmından AD/SOYAD ve İLETİŞİM numaranızı bırakmanız sizler için yeterli aynı zamanda elinizden hangi işler geldiğini belirtmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Evde Ek İş Konya 2019 (İş İmkanı Veren Güvenilir Firmalar)

 • Grand Rose Düğün Sarayı
 • SobePark Düğün Sarayı
 • Kevser Şekerleme
 • Konya Şeker
 • Torku

Yukarıda belirtilen firmalar sizler için ek iş imkanı sunmakla beraber oldukça güvenilir editörlerimiz tarafından araştırılmış firmalar. O yüzden ek iş alırken maddi konuda son derece içiniz rahat olsun. Torku firmasına ayrı parantez açmakta fayda var oldukça güvenilir dünyaca tanınmış ve yerli bir firmamızdır kendisi ithalat konusunda iddialı ve maddi anlamda büyük bütçelere sahiptir.

Eğer ek iş ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçiniz editörlerimiz size gün içinde dönecektir.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap