İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. En İyi Karadeniz Şarkıları Listesi 2020 (EN YENİ TOP LİSTESİ)

En İyi Karadeniz Şarkıları Listesi 2020 (EN YENİ TOP LİSTESİ)

En iyi Karadeniz Şarkıları 2020

En İyi Karadeniz Şarkıları Listesi 2020 yılında sizler için derledik, piyasayı henüz girecek olan veya girmiş ve hit olmuş bütün karadeniz şarkılarını listemizden bulabilir ve ona göre ister dinler ister indirebilirsiniz.

Karadeniz müziği denilince hemen aklımıza hareketli ve eğlenceli müzikler gelmektedir ancak bunun yanı sıra bol dertli ve insanın kederini dolu dolu yaşatacak şarkıların olduğunuda unutmayalım mesela Kazım Koyuncu, Resul Dindar bu konuda bir ilke imza atmış sanatçılarımızdır.

Sizler için güzel bir derleme yaptık ve bütün karadeniz müziğinin acısı ve tatlısı ile 2019-2020 yıllarına ait özellikle henüz duymadığınız çok yeni şarkıları sizlerle paylaşmaya karar verdik eğer sizde paylaşımımızı beğenirseniz lütfen bize yorum yazark görüşlerinizi bildirmeyi unutmayınız.

En İyi Karadeniz Şarkıları Listesi 2020 TOP LİSTESİ

  1. Sıra Merve Yavuz – Ağlarım Yana Yana

DokuzSekiz Müzik yapımcılığını üstlenmiş ve slow bir şarkıdır günümüzde dinlenme sayısı oldukça yüksek olan şarkımız sizlerle.

2. Resul Dindar – Sevdam ile Beraber

Bir Resul Dindar Klasiği kendi tarzı kendine has yorumu ile harika bir karadeniz müziğidir, dinlerken insanı uzak diyarlara götürmektedir kendinizi bambaşka yerlerde bulabilirsiniz…

3. Merve Yavuz – Trabzondur Yolumuz

Henüz Karadeniz müziklerinde çok eski olmayan ve piyasaya girdiği günden beri karadeniz müziğine yeni bir renk katan sanatçımız bu parçasında haraketli yorumu ile sizleri neşelendirebilir.

 4. Serdar Ayyıldız feat. Seren Uzun – Pulim

Seren Uzun ile birlikte seslendirdiği şarkı gerçekten son dönemin en çok dinlenilen şarkılar arasında olmuştur yaklaşık 50 milyon dinlenme ile kendini ispatlamış olan şarkı slow türden bir müzik ve kendine özgü ritimleri vardır.

5. Apolas Lermi – Akşam Oldi Karanluk

Karadeniz yerel sanatçılarından olan Apolas Lermi bu şarkısı ile piyasaya adeta bomba gibi düşmüştür. Karadeniz şivesinin ağır bastığı müzikte ezgi olarak yöreye ait enstürmanlar kullanılmıştır.

6. Özlem Çelik – Hikaye

Karadeniz müziğine mükemmel bir hüzün ve ağırlık katan yorumu ile gerçekten dinlemeye değer bir şarkı oluşmuştur. Karadeniz ağzı şarkıda iyi işlenmiş ve hüznü tam olarak hissettiren bir yapıttır.

7. Volkan Konak – Denizin Kıyısında

Karadeniz müziğinden bahsedipte Volkan Konaktan söz etmemek olmazdı zaten 2019’un son zamanlarında piyasaya çıkan bu şarkı slow türündedir ve dinleyenleri kendine bağımlı yapabilme özelliğine sahiptir.


Listemiz sürekli güncel tutularak bütün karadeniz şarkılarından sizleri haberdar etmek isteriz. En iyi Karadeniz Şarkıları Listesi 2020 yılında oldukça haraketlenmiş ve piyasada yeni sanatçıların oluşması sağlanmıştır. Bu haraketlilik rekabet olarak bahsedilsede bizce karadeniz müziğinin zenginleşmesinde oldukça önemli bir değer olmuştur.

Yorum Yap

Yorum Yap