1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. BTM Moda Güvenilir mi ? (Bilinçli Tüketici Mağazaları) Detaylı Bilgiler

BTM Moda Güvenilir mi ? (Bilinçli Tüketici Mağazaları) Detaylı Bilgiler

Btm moda güvenilir mi ?

Merhaba değerli okurlarımız, bugün sizler için son zamanların en çok tercih edilen giyim mağazası olan BTM(Bilinçli Tüketici Mağazaları) firmasının online satış sitesi olan btmmoda.com‘un güvenirliliğini ve bu firmanın detaylarını konuşacağız. BTM Mağazalarını tanımlamak gerekirse “ucuz fiyata kalite” dememizde bir sakınca yoktur. Çünkü ürünlerin fiyatını görünce editörler olarak bizde inanamadık fakat olayı iyice araştırınca gerçekten durumun şaşırtıcı olduğunu gördük. Detayları anlatalım ;

BTM Moda (Bilinçli Tüketici Mağazaları) Nedir ?

BTM Moda 2005 yılında resmi olarak faaliyete geçmiş, çocuk giyim, kadın giyim ve erkek giyim kısacası tekstil anlamında yenilikçi ve modern çizgisi olan bir firmadır. Yaklaşık 15 yılı aşkın hizmetinde gün geçtikçe büyümeye devam etmiş 2017 yılına girdiğimizde 40’ın üzerinde şubesi olan bir tekstil zincirinden bahsediyoruz ve günümüz güncel mağaza sayısı ise 2019 itibariyle 55 mağazası vardır.

BTM Grup resmi sitesini incelediğimizde ve kendi deneyimlerimizi de söylemek gerektiğine inandığımız için BTM firmasını şöyle tanımlayabiliriz ; yenilikçi ve modern giyimi size ucuz fiyata sunmaktadırlar işte tam olarak bu yüzden oldukça tercih edilen bir firmadır.

BTM (Bilinçli Tüketici Mağazaları) Kimin ?

BTM mağazaları bir şahsa ait olmayıp ortaklık bir şirkete aittir ve bu şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, Genel Müdürü Süleyman Yılmaz, İnsan Kaynakları Yöneticisi Ayşe Er, Muhasebe Yöneticisi Abdullah Eren olarak bilinmektedir. Şirketin başarılı olmasında ki sebeplerin altında ise ortakların uzun yıllardır birbiri ile olan yakınlığı diyebiliriz.

BTM Moda Güvenilir mi ?

İşte yazımızın en can alıcı noktasına gelmiş bulunmaktayız, BTM markasına ait yaklaşık 15 mağazadan edindiğimiz gözlemler sonucu mağazanın özelliklerini sayacak olursak; Uygun fiyatların olması, ürünlerinin son derece şık ve kullanışlı olması, bütün çalışanlarının ilgili olması onları bu sektörde eşsiz kılmaktadır.

Ayrıca btmmoda.com online alışveriş sitesinden yaptığımız alışveriş sonucunda ise seçtiğimiz ürünün aynı gün kargoya verilmiş olması, bilgilendirme SMS’lerinin geliyor olması, çalıştıkları kargo şirketinin hızlı teslimat yapması ve alışveriş sonrası müşteri temsilcilerinin arayarak alışverişi teyit etmesi bu şirketin müşterisine olan saygısınıda göstermektedir. Özetle yapmış olduğumuz alışverişlerin son derece güvenli ve hızlı olduğunu söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan;  İnternetten Para Kazanmak adlı yazımızı inceleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. bilgilendirme için elinize saglık