İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. Bayilik Veren Cafeler Fiyat ve Şartları 2020 (Bistro Cafeler)

Bayilik Veren Cafeler Fiyat ve Şartları 2020 (Bistro Cafeler)

Bayilik Veren cafeler 2020

Bayilik Veren Cafeler 2020 yılında oldukça yükselişe geçecektir, ülkemizde son yıllarda cafe kültürü zirve yapmış durumdadır. Buna sebep olan faktörler arasında genç nüfusun hızlı artışı gösterilmektedir.
Cafeler eskiden o kadar yaygın değil ve her şehrin kendine özgü kendi kültürünü yansıttığı yerel cafeleri vardı fakat popülarite kültürüne katılan gruplar arasına cafelerde girmiş bulunmaktadır. Artık cafelerin ciddi reklamları ve belli bir marka bilinirliği oluşmuş durumdadır bazı markalar vardır ki bütün ülke tarafından bilinmektedir bir kaç örnek vermek gerekirse ; Starbucks, Neşve, Kahve Durağı gibi isimler buna örnek gösterilebilir.

Bayilik Veren Cafeler Fiyatları 2020

Bayilik veren cafeler arasında birçok isim bulnmaktadır ancak sizin için önemli olan şu olmalıdır alacağınız markanın bilinirlik değeri nedir ?
Yani hiç bilinmedik bir markaya yüksek meblaağlar yatırmak yerine bilindik bir markaya yüksek rakam yatırmak daha mantıklı hale gelmektedir. 2020 yılında bayilik veren cafeler arasında şunlar gösterilmektedir.

Mado Cafe Bayilik Fiyatı ve Şartları (Franchise) 2020 ; Mado Cafe alanında lider sayılabilecek tarzda bir işletmedir ve bayilik bedelinin 2020 yılında 500.000-TL(BeşyüzbinTürkLirası) olarak öngürlmektedir. Bu fiyat bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir.
Başvuru Formu : Mado Bayilik Başvursu için tıklayınız.

Neşve Cafe Bayilik Başvuru Şartları ve Fiyatı (Franchise) 2020 ; Neşve son yıllarda franchise sistemini oldukça iyi kullanan cafeler arasında yer almaktadır bayilik sistemi ile hemen hemen her şehirde şubesini görmeniz mümkündür. KDV bedeli hariç 50.000-TL istemekte ve bununlar beraber aylık yapacağınız cirodan %3 almaktadırlar.

Başvuru Formu : Neşve Cafe Bayilik Başvursu için tıklayınız.

Starbucks Cafe Bayilik Şartları ve Fiyatı (Franchise) 2020 ; Starbucks bayilik sisteminde diğer cafelere göre biraz farklıdır. Yani öyle herkesin bayilik alması mümkün değildir Starbucks cafenin bayilik sistemini incelediğimiz zaman bayilik sisteminin tüm haklarını Shaya Grubuna devretmiştir yani bu konuda yetkili şirker Shaya Kahve A.Ş’dir. Starbucks’dan bayilik almak istiyorsanız ilgili firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Starbucks Bayilik İletişim 

Kahve Dünyası Bayilik Şartları ve Fiyatı (Franchise) 2020 ; Kahve dünyasıda franchise sistemini benimseyen markalar arasındadır oldukça hızlı yayılan bir marka olan Kahve Dünyası bunun yanı sıra müşteriler tarafından oldukça ilgi gösterilmektedir. Bayilik Başvursu için iletişim : Telefon: 0 212 244 07 00

 

Bir önceki yazımız Giyim Bayiliği Veren Firmalar incelemek ister misiniz ?

Yorum Yap

Yorum Yap