1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. Anket Doldurarak Para Kazanmak 2020 (GARANTİLİ Güncel Siteler)

Anket Doldurarak Para Kazanmak 2020 (GARANTİLİ Güncel Siteler)

Anket doldurarak para kazanmak 2020

2020 yılına girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde Anket Doldurarak Para Kazanmak işi oldukça hızlı bir yükseliş göstermektedir, peki ya bu iş nerden çıktı nasıl çıktı diyor olabilirsiniz. Anket doldurmanızda size büyük firmalar belli bir ücret ödemektedir. Para kazanmak bu kadar kolay olmamalı dediğinizi duyar gibiyim ve sizlere cevap olarak şunu söyleyeyim aynı işi yaparak ayda 1000-TL ile 6000-TL arası tanıdığım insanlar vardır.

Neden Bu İşi Yapmalıyım ?

Öncelikle zevkli bir iş olduğunu söyleyebiliriz fakat çok kazanayım hırsıyla yaparsanız bu iş sizi zamanla sıkacak ve yapmak istemeyeceksiniz, o yüzden ilk hedefiniz çok para kazanmak yerine işinizi düzgün yapmak olmalı bu adımla başlarsanız işin zevkine varacaksınız. Ayrıca bu işi yaparken bir bilgi ve tecrübe gerekmez yani bu işleri öğrenmek için uzun aylar ve yıllarınızı harcamanıza gerek yok 2-3 günlük bir eğitim ile bu işi kavramnız mümkündür.

Ayrıca sizlere şöyle bir tavsiye vereyim; Bu işi yaparsanız belki binlerce insan ile tanışacaksınız e malum dünyamız çıkar dünyası bu insanlardan kendinize ileride işe yarayabilecek birilerini düşündüğünüzde onlarla bağınızı sıkı tutmanızı tavsiye ederim. Yani yaptığınız işi kendinize fırsata çevirmelisiniz.

Ne Kadar Kazanırsınız

Anket doldurarak para kazanmak işi son dönemde popüler olduğu için sizlere şunu söylemeliyim acele edin çünkü bu piyasadan para kaldırmanız için iyi bir dönem belki bir kaç yıl sonra sektör bu kadar canlı olmayabilir. Maalesef ülkemizde bir sektör tutunca o sektöre aşırı bir yüklenme ile o alanı çökertme gibi bir adetimiz vardır, tam olarak o çökme olmadan biz buradan yüklü miktarlarda para kazanmaya bakalım.

Çevremde tanıdığım bazı anketörler yukarıda da dediğim gibi aylık 6000-TL kadar kendilerine kazanç sağlayabiliyorlar sizinde bu kadar kazanmanız mümkün, yanlış duymadınız KAZANABİLİRSİNİZ.

Peki ama nasıl ? İşte burada birazcık çevre faktörümüzü kullanmamız lazım anket sektöründe iş veren firmalar veya siteler referans mantığında çalışmaktadır bu mantık hem daha çok kişinin bu işe başlamasını sağlıyor hemde büyük şirketleri anket yapmaya yöneltiyor. Mesela bugün bir anket sitesine üye olurken arkadaşınızın referansı ile üye olursanız sizin her yaptığınız ankette onunda ufak kazancı oluyor ve düşünün size tavsiye eden arkadaşınız sizin gibi 50 kişiyi bu sisteme sokmuş!

İşte tam olarak burada o adam artık anket yapmasına gerek kalmadan aylık binlerce lirayı kazanç olarak almaktadır. Bu referans yöntemi ile çevrenize yayarsanız aylık 20.000-TL kazanma şansınız vardır bu fırsatı iyi değerlendirin.

Anket Doldurma İşi Veren Güncel Siteler ve Firmalar 2020

My İyo ( Uluslar arası güvenilir firmadır ) Linki = Myİyo

Toluna ( Ciddi kazançlar veren bir site ) Linki = MarketAgent

JTN ( Son zamanlarda en hızlı yükselen bir sitedir ) Linki = JTN

ThePanelStation ( Üye sayısı oldukça yüksek ve güvenilir ) Linki = ThePanelStation

FikirPazarı (Türkiyede yüksek üyeye sahip Türk Site) Linki = FikirPazarı

 

Ayrıca İNTERNETTEN PARA KAZANMAK adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
Yorum Yap

Yorum Yap