1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. 2020 İlkbahar – Yaz Moda Trendleri

2020 İlkbahar – Yaz Moda Trendleri

2020 YAZ MODASI

2020 İlkbahar- Yaz Moda Trendleri

Her sezon harikalar yaratan modeller bu yılda kendinden söz ettireceğe benziyor. 2020 ilkbahar-yaz modası cesur tasarımlarla görücüye çıkıyor. Bu modellerin her biri farklı tarz ve stilleriyle çok ilgi görecek.

Özel tasarımlarıyla dikkat çeken parçaları ana hatlarıyla şu şekilde inceleyebiliriz:

  • Tropik Modası
  • Siyah Tonlara Vurgu
  • Cesur Tasarımlar
  • Geçmişten Esintiler
  • El İşçiliği Taşıyan Modeller
  • Her Mevsime Uygun Trençkotlar

Tropik Modası

Küresel değişikliklere dikkat çekmek adına yapılan bu tasarımlar oldukça etkileyici görünüyor. Doğanın tüm ayrıntıları kullanılarak yapılan bu parçalar canlı ve etkileyici görünümleriyle şık ve farkındalık yaratan tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca hazır giyim parçalarına egzotik bir hava katan bu modeller sadece hazır giyimlerde değil, aksesuarlarda da kullanılacak. İşte 2020 Tropik Modasından bir görüntü.

Siyah Tonlara Vurgu

Siyah tonların sadece kış aylarına özgü tonlar olmadığına vurgu yapacak olan bu tasarımlar yaz aylarında da büyük ilgi göreceğe benziyor. Siyah tonların kullanımı son derece yaza özgü ferah kumaşlarda karşımıza çıkacak ve sezonun en dikkat çeken koleksiyonları içinde yer alacak.

Cesur tasarımlar

İç giyim parçalarını dış giyime taşıyan cesur koleksiyonlarla bezeli bir moda anlayışı içinde üretilen modeller sezonun trendleri haline gelecek. İç giyim parçalarını dış giyime yansıtarak cesur moda anlayışını sokağa taşımaya hazırlanan stiller olarak sezona damga vuracak. Eğer side cesur giyinmekten hoşalnıyosanız bu yaz sokaklarda boy gösterebilirsiniz.

Geçmişten Esintiler

Son derece rahat ve kullanışlı modelleri, geçmişten esintilerle yorumlayarak yapılan bu koleksiyonlar farklı moda anlayışıyla dikkat çekiyor. Bunu da geçmişin İspanyol paça pantolonları ve kese kağıtlarından yararlanarak yapıyor. Bu bakımdan sezonun rahat hareket edebilme anlayışla üretilen modelleri olma yolunda…

El İşçiliği Taşıyan Modeller

Şile bezi, keten gibi kumaşlarla el işçiliğinin yansıtıldığı parçalar farklı tarzları öne çıkarmada etkili bir yere sahip olacak. Dantel gibi el emeği ürünlerin gösterişli bir moda anlayışıyla harmanlanarak yapıldığı bu koleksiyonlar büyük ilgi görecek.

Her Mevsime Uygun Trençkotlar

Bahar aylarının vazgeçilmezi olan trençkotlar, bu sezonun da vazgeçilmezleri haline gelecek. Ayrıca sadece bahar aylarına özgü olan modeller olarak değil, her mevsim için uygun parçalar olarak kendine yer edinecek. Bej rengin trençkotlarda klasikleştiği anlayışı da bu modellerde ön planda olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap