İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. 2020 En Şık Tül Perde Modelleri (20+ Şahane Model)

2020 En Şık Tül Perde Modelleri (20+ Şahane Model)

2020 tül perde modelleri

Perdeler evimizin dekorasyonun en önemli parçası olduğunun farkında olarak bu yazıya geldiğinizi tahmin ediyorum, şayet farkında değilsenizde tül perde modellerinin evimize neler kattığını beraber keşfedebiliriz. 2020 yılında perde sektöründe oldukça yeni modeller türemiş ve bu dekorasyon dünyasını etkilemiştir.

Bu tarz perdelerin en çok fon perde ile birleştiğini ve evimize öyle bir şıklık kattığını size söylemeden edemeyeceğim, yazımızda tül perde modellerinin bir çok modelini görebilirsiniz. İşte gelin Beraber inceleyelim perde modellerini.

En Şık Tül Perde Modelleri

Bu harika tül perde modelinin evin rengi ile uyumuna dikkat ederseniz ne kadar güzel bir tablonun ortaya çıktığını görebilirsiniz, adeta bir sanat eseri gibi duruyor tabi renkler koyu tercih edilmiş o yüzden ayrı bir asillik katmaktadır.

Dantel işlemeli bu tül perde modelini ise sizlere sunmadan edemeyeceğim, adeta usta işi olan bu perde modeli kullanıldığı ortama zariflik katmaktadır.

Dökümleriyle gelinliği anımsatan bu tül perde şıklığıyla dikkat çeksede, toplanma şekli ayrı bir zerafet içermektedir, sizde kullandığınız perdelere böyle toplama şekli vererek asalet katabilirsiniz.

Beyazlığın gücü sonuna kadar kullanılmış bu perdede, insanı kendine çeken bir model olan bu perde ise kullanılan eve ağırlık katmaktadır.

Mavi rengi ile bütün ilgiler üzerinde olan bu perde ise özellikle ağır avangart odalarda kullanılması uygun bir modeldir, eğer eşyalarınız ile güzel kombin yapılırsa o zaman lüx bir evin sembolü olacaktır.

Krem renginin bir ton daha koyusu olan bu perde ise en şık perde modelleri arasında gösterilecek türdendir, perde modelini incelediğiniz zaman boyunun uzunluğu, ev eşyaları ile uyumu aldığı ışık tam puan olarak değerlendirilebilir.

En Şık Tül & Fon Perde Modelleri 2020

Fon perdeler özellikle son yıllarda dekorasyon konusuna özen gösteren ev sahipleri tarafından oldukça tercih edilen bir modeldir, evinizi şık göstermenin yanı sıra adeta bulunduğu ortama asillik katan perde türüdür. Tül perde ile fon perdenin buluşmasından çıkan harika sonuçlar ise lüx evlerin olmassa olmazları arasında arasındadır, işte en harika fon ve tül perdelerin sonuçlarını gösteren modellerimiz.

Kahverengi ve toprak renginin bütünü olarak ortaya krem rengi tonlarında harika bir renk kombinasyonu ile karşımıza çıkan bu fon perde modelini kullanarak evinize oldukça şık bir hava katabilirsiniz.

Koyu renklerin yanı sıra koltuk takımının açık renk kullanılması her ne kadar bir zıtlık katmış gibi görünsede fon perde modelini ortaya çıkaran bir detaydır, sizde böyle renk kombinasyonları ile oturduğunuz oda veya salona harika bir görünüm verebilirsiniz.

Koyu renkten açık renge doğru giden bu fon modelinde ise adeta renk cümbüşü yaşanmaktadır, gördüğüm en güzel dekor edilmiş fon perde modelleri arasında yer alan bu modeli bulabilirseniz şanslı sayılırsınız.

Hardal renginden, sarı rengine çalan bu model ise adeta insanın içini kıpır kıpır ediyor diyebiliriz, spor bir görünüm için bu renkleri muhakkak deneyiniz.

Mutfağınız için oldukça şirin sayılan bu fon perde modelini bulmanız biraz zor olabilir, ancak özel olarak diktirirseniz emin olun bütün gözler mutfağınızda olacaktır, harika bir model.

Perde Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim

Tül Perde Modeli beğenmeden önce kesinlikle dikkat etmeniz gereken hususlar vardır, eğer doğru tercihler yaparsanız adeta evinizi iç mimar gibi donatabilirsiniz bunları bilmek çok zor değil bir kaç ufak dokunuş ve bilgi ile herşeyin üstesinden gelebilirsiniz.

  • Eşya ile Perde Rengi Uyumu
  • Kullanacağınız Oda Boyutu
  • Ruh Halinize göre model
  • Klasik Renkler

Yukarıda saydığımız 4 madde ile sizde perdelerinizi seçerken bir uzman gibi nokta atışı yapabileceksiniz. İyi Günler

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR —–> BEDAVA NETFLİX

Yorum Yap

Yorum Yap